Big Cyc Pszenica Antypodów
Big Cyc Pszenica Antypodów
Big Cyc Pszenica Antypodów
% alk. 5.0
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

Cudny zapach, pszenica, oto piwo jest Big Cyca! Dobre, zmysłowe, piwo rockowe, poprawia humor, otwiera głowę. Polecam Krzysztof Skiba. Połączenie lekkości i orzeźwienia stylu American Wheat z zaskakującymi aromatami nowozelandzkich odmian chmielu.
Dodał: Shinodin - 2016-07-27 00:18:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,25 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-10-24 00:19:54
Piana praktycznie zerowa, z początku biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, jednak momentalnie się dziurawi i znika z powierzchni piwa, lacingu oczywiście brak. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty słodowe, karmelowe i delikatnie cytrusowe, brak charakterystycznych nut pszenicznych. W smaku słodkawe, z subtelnym kwiatowym i chmielowym posmakiem pozostającym na podniebieniu, goryczka znikoma, brak kontry kwaskowej, z czasem wychodzi na wierzch karmelowa słodycz, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w żółtej kolorystyce, nic specjalnego graficznie. American Wheat? W żadnym wypadku...mało tu Ameryki, a już tym bardziej pszenicy. Jeszcze gdzieś tam daleko w tle da się na siłę wyszukać nut cytrusowych i kwiatowych, ale goździków czy bananów można szukać ze świecą. Dziwne piwo, tak naprawdę ciężko mi je dopasować do jakiegokolwiek stylu, a samą pijalność oceniam góra na 5. Browar Staropolski nie popisał się w tym przypadku...a tak ogólnie, to gdzie Nowa Zelandia, a gdzie Ameryka...
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.