Big Cyc Piwo Jasne Pełne
Big Cyc Piwo Jasne Pełne
Big Cyc Piwo Jasne Pełne
% alk. 6.2
Blg 12.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Jasne pełne, świetny skład, z piwem lepszy dzisiaj skład! Otwórz serce, otwórz oczy, płyn do gardła sam się wtoczy!. Pije rockman i zakonnica, bo wszystkich zachwyca piwo Big Cyca! Polecam Krzysztof Skiba. Solidny rasowy lager o pełnym smaku warzony z wykorzystaniem otwartej metody fermentacji.
Dodał: Shinodin - 2016-07-27 00:18:17

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 9
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia5,09 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2017-04-10 21:31:41
Bez zbędnego rozpisywania - słodowy lager o bardzo ładnej pianie (jest ilacing), dużym wysyceniu oraz kolorze jasnego bursztynu. W aromacie słód i nieco gotowanych warzyw, zaś w smaku sporo słodu, trochę goryczki, trochę warzyw i do tego alkoholowa kontra (trochę to dziwi, bo to przecież tylko dwunastka, choć mocno odfermentowana) i lekka metaliczność. Ogólnie sporo gorsze niż dwa inne piwa sprzedawane pod tą nazwą (amerykańska pszenica i ciemnie trzymają przyzwoity poziom). Choć dodam na koniec, że mimo kilku wad, piwo pije się dość przyjemnie - 5/10 za całość (partia 22.05.17).
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-09-27 22:05:52
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, szczątkowy lacing. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, delikatnie zmętnione. W zapachu mocne nuty drożdżowe, drzewne akcenty, trochę zboża i słodu. W smaku bardzo słodkie z zerową praktycznie goryczką, wyczuwalny minimalnie alkohol, drzewne klimaty dominują na podniebieniu, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel zwykły czarny, etykieta w czerwonej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, słabo opisana. Warka 26.06.2017. Jasne, pełne piwo z browaru Staropolskiego, charakterystyczne dla niego nuty drzewne grają główną rolę, jest mało orzeźwiające przez swoją słodycz, brakuje jakiejkolwiek goryczki. Nic specjalnego...tak po prostu, brakuje tu zalet, a wad jest niemało...5 powinno być wystarczającą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.