Big Chill Toruniak Ciemny Piernikowy
Big Chill Toruniak Ciemny Piernikowy
Big Chill Toruniak Ciemny Piernikowy
% alk. 5.5
Blg 15.0
brak koduaddbarcode
cena: 8,70 zł

Piwo rzemieślnicze, górnej fermentacji. Do wyprodukowania piwa użyto krystalicznie czystej wody, słodów jęczmiennych, słodu żytniego, drożdży, chmielu oraz opracowanej przez nas mieszanki przypraw do piernika. Idealnie smakuje w postaci grzańca.
Piwo dostępne w butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: SaintBase - 2017-02-19 00:13:18

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 3
Goście 5 / ilość: 3
średnia5,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-08-05 19:34:49
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, lacing praktycznie zerowy. Barwa ciemniejsza rubinowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, znacznie zmętnione. W zapachu bardzo aromatyczne nuty przyprawowe, kardamon, goździki, imbir, przyprawy korzenne, pachnie dobrym grzańcem. W smaku obecne są wszystkie aromaty,które były wyczuwalne w zapachu, choć trochę w mniejszym stopniu, do tego dochodzi solidna kontra kwaskowa, goryczka iluzoryczna, podbudowa słodowa i lekka chmielowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta elegancka, nawiązująca do Mikołaja Kopernika, w miarę dobrze opisana. Warka 25.08.2017. Piwo robione typowo pod grzańca, dobre na zimne wieczory, na lato raczej bezużyteczne. Kontra kwaskowa nie daje wystarczającego orzeźwienia, także pijalność nie stoi na wysokim poziomie. Będąc w Toruniu na pewno warto zakupić taki specyfik, aby spróbować połączenia piwa z przyprawami do piernika. Ode mnie tym razem 6 z plusikiem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.