BiesCzadowe Plaster Miodu
BiesCzadowe Plaster Miodu
BiesCzadowe Plaster Miodu
% alk. 5.2
Blg 12.0
5902705001588addbarcode
ulubione: 3

Piwo o smaku miodowym uwarzone przez Browar Zamkowy w Raciborzu na zlecenie rzeszowskiej hurtowni Świat Piw. BiesCzadowe to marka piw regionalnych dostępnych wyłącznie na Podkarpaciu. Można je znaleźć w większości bieszczadzkich sklepów i lokali, a także w wybranych supermarketach na terenie województwa podkarpackiego. BiesCzadowe Plaster Miodu zostało wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku.

Piwo jasne, pasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, miód gryczany, chmiel, drożdże
Dostępne w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5l.
Dodał: piwosz92 - 2015-05-27 12:52:36

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 8
Goście 8,13 / ilość: 23
średnia7,9 / ilość: 31

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-21 14:36:05
Bardzo dobre piwko, w mojej ocenie to samo co piwko na miodzie gryczanym Jabłonowo. Browar ten sam rozlewa więc pewnie tylko etykieta inna
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-08 21:24:57
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza brunatna, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu eleganckie nuty miodu gryczanego, lekki karmel i biszkopty, podbudowa słodowa. W smaku słodziutkie, miód gryczany odgrywa główną rolę, jest intensywny, a co najważniejsze naturalny i nie oszukany, goryczka praktycznie zerowa, podobnie jak kontra kwaskowa, po ogrzaniu wyczuwalna subtelna landrynka, karmel i ciasteczka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta w nowym wydaniu, beżowa, ciekawie wykonana graficznie, jednak dość ubogo opisana. Warka 25.03.2019. Generalnie zastanawia mnie jedno, czy nie jest to po prostu \"Piwo na miodzie gryczanym\" od browaru Jabłonowo, woltażowo się zgadza, aczkolwiek dawno nie piłem już gryczanego z manufaktury więc ciężko porównać. Piwa z dodatkiem miodu nie należą do moich ulubionych, aczkolwiek te z miodem gryczanym mają coś w sobie i stawiam je o półkę wyżej niż pozostałe. Tutaj jest chyba ciut za słodko, miodowy aromat po pewnym czasie przechodzi w landrynkowy posmak przez co piwo staje się lekko mdłe. Moja ostateczna ocena to 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
GrasOne
starstarstarstarstar

2017-10-09 17:55:21
Bardzo wyraźnie czuć miód, a mało wyraźnie czuć %, choć moc ma!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Andrzejchr
star

2017-03-03 01:03:52
Po jednym z filmów Tomka Kopyry degustowałem Łomżę Miodową, nawiasem mówiąc niezłą... jakiś miesiąc później natknąłem się na Biesa, którego Kopyra wtedy w teście miodowych nie uwzględnił (Łomżę ocenił najwyżej)... Bies jest to absolutny rarytas i w swojej klasie debeściak - -to komandos w świecie miodowych piw - nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w Łańcucie by udać się na poszukiwania :)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.