Zostań patronem na
Bierhalle Pils
Bierhalle Pils
Bierhalle Pils
% alk. 5.0
Blg 11.5
brak koduaddbarcode
orientacyjna cena: 5 zł za 330 ml


Piwo "Bierhalle Pils", jest piwem jasnym, dolnej fermentacji o intensywnej goryczce chmielowej. Degustując piwo "Bierhalle Pils" wyczuwa się goryczkę tego piwa przeplatającą się ze smakiem słodu jęczmiennego. Lekkie szczypanie w język powoduje wysycenie piwa naturalnym dwutlenkiem węgla, podczas kilku tygodniowego leżakowania. Dwutlenek węgla w tym piwie pochodzi wyłącznie z procesu fermentacji podczas, którego drożdże przerabiają cukry na alkohol i właśnie dwutlenek węgla. Piękna jasna barwa tego piwa przepięknie komponuje się z piękną "czapą" długo utrzymującej białej, gęstej piany. Piana ta jest przez długi czas "odbudowywana" przez wydobywające się z dna szklanki drobniutkie pęcherzyki związanego z piwem dwutlenku węgla. Piwo "Bierhalle Pils" zostało wyprodukowane przy użyciu wyłącznie naturalnych surowców: słodu, wody, chmielu oraz drożdży dolnej fermentacji.
Dodał: niepozorny22 - 2012-07-25 10:59:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,12 / ilość: 25
Goście 7,34 / ilość: 29
średnia 7,24/10 / ilość: 54

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
K1
starstarstarstarstar

2018-05-27 21:34:43
Dla mnie piwo idealne. Ma najwięcej "piwa w piwie".
W smaku dość lekkie, wyraźna tradycyjna PIWNA goryczka, orzeźwiające.
Lepsze od butelkowanych czeskich i niemieckich pilznerów/pilsów.
Dla wielbicieli tradycyjnego piwa, zwłaszcza pilsów.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-09-15 23:41:17
Świetne piwko. Najlepszy polski pils, tylko trochę gorszy od niemieckich i czeskich.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-03-11 11:02:13
Piana biała,drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i zanikająca, szczątkowa forma lacingu występuje na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty słodowe, ale przede wszystkim drożdżowe i zbożowe akcenty. W smaku lekko kwaskowate, aromat drożdżowy utrzymuje się na podniebieniu, dobra kontra słodowa, goryczka subtelna, nie zalegająca, wysycenie na średnim poziomie. Pite w knajpie prosto z kufla więc nie ocenię kapsla, etykiety ani nie podam warki tegoż piwa. Klasyczny pils w miarę dobrym wydaniu. Wysoce pijalne, idealne na dłuższą posiadówkę. Nie zachwyca jakoś bardzo walorami smakowymi, ale również nie ma większych wad. Typowa 6 jak dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
davenr
starstarstarstarstar

2016-12-26 23:12:19
Pierwsze moje piwo jakie piłem w bierhalle. Zapach przyjemny słodowy,lekko przebija się chmiel. Barwa złocista, piana ładna wysoka, drobno-pęcherzykowa, średnio opada. Piwo jak na pilsa średnie, ale nie najgorsze, mocna słodowośc wysycenie lekko ponad średnie. Ogólnie piwo bez rewelacji 7/10
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010