Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
American Wheat or Rye Beer
% alk. 4.7
Blg 11.0
brak kodu


Kolejna propozycja dla miłośników piw smakowych produkowana przez Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli. Bestbir Pacific Grejpfrut - połączenie lekkości i orzeźwienia stylu american wheat z zaskakującymi aromatami nowozelandzkich odmian chmielu z dodatkiem syropu grejpfrutowego Herbapol. Zawiera słód jęczmienny i pszeniczny.
Dodał: prisoner - 2017-05-15 14:28:45

Oceny

Użytkownicy 6,2 / ilość: 5
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia 6,86/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Shinodin
2017-08-20 16:45:50

Piana biała, drobnoziarnista, marnej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu słodkie grapefruitowe klimaty, pszeniczne klimaty wyczuwalne jedynie na granicy autosugestii. W smaku słodziutkie, sok grapefruitowy rządzi i dzieli, występuje nawet jakaś kontra kwaskowa, goryczki oczywiście brak, tak samo jak akcentów pochodzących z chmieli nowozelandzkich, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły błękitny, etykieta w słonecznej, letniej kolorystyce, przyjemna dla oka grafika, w miarę dobrze opisana. Warka 24.01.2018. Piwo zdecydowanie dla fanów smaku grapefruita. Mnie przytłacza swoją słodyczą i przyznam szczerze, że nie dopiłem całej butelki. Mało tutaj balansu pomiędzy piwem a sokiem, który występuje w innych bestbirach. Sytuację trochę ratuje kwaskowości, lecz na niewiele to się zdaje. Pijalność na zbyt niskim poziomie żeby dać ocenę wyższą niż 5 z plusem.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )

prisoner
2017-04-30 13:53:51

Jak większość bestbirów smakowych za słodkie. W smaku czy aromacie ciężko wyczuć grejpfruta, owszem owocowo jest ale to taki miszmasz cytrusów.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010