Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
Bestbir Pszenica z Sokiem Pacific z Grejpfrutem
American Wheat or Rye Beer
% alk. 4.7
Blg 11.0
5905669086660


Kolejna propozycja dla miłośników piw smakowych produkowana przez Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli. Bestbir Pacific Grejpfrut - połączenie lekkości i orzeźwienia stylu american wheat z zaskakującymi aromatami nowozelandzkich odmian chmielu z dodatkiem syropu grejpfrutowego Herbapol. Zawiera słód jęczmienny i pszeniczny.
Dodał: prisoner - 2017-05-15 14:28:45

Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 16
Goście 7,9 / ilość: 10
średnia 6,88/10 / ilość: 26

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Borsuk77

2018-08-12 21:23:52
Czuć sporo grejpfruta, ale też niestety przesadzono ze słodyczą. Tak czy inaczej pije się ten orzeźwiający piwny napój ze sporą przyjemnością. Wyszło coś na kształt niezłego piwa z sokiem lub niechemicznego radlera. Szkoda tylko, że za słodkie.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )

nietzsche

2018-08-02 23:27:48
Wygląd: bardzo nieklarowne, więc wygląda jakby było pomarańczowe, piana obfita i autentyczny puch
Zapach: bardzo ładny, intensywny, chmielowy, nowofalowy: żywiczny, jakieś geranium, cytrusy, zielony pieprz, maracuja, tego grejpfruta z soku nie czuję i dobrze
Smak: Nie pamiętam już jak smakowały te amercian (newzealand ;) ) wheat z cytryną i brzoskwinią, ale to jest mega pełne, nie jest piwem lekkim jak na wheata przystało, ale też jest mocno słodkie, grejpfruta już czuć, ale lanie syropu do piwa nie jest najlepszą drogą, czuć, że to pszenica, że to górna fermentacja, czuć też te nowozelandzkie chmiele wyraźnie, goryczka wyraźna (choć nie równoważy słodyczy), łodygowo-grejprutowam, w swojej kategorii cenowej i stylistyce (czyli wheacie na słodko) jest całkiem ok., lepsze od tych dwóch poprzednich, chociażby ze względu na goryczkę, choć cytryna (z tego co pamiętam) była mniej słodka.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 7 )

Holsten_SA

2018-07-30 21:00:09
Ciut za słodkie, a i grejpfut słabo wyczuwalny. Niemniej to całkiem niezły trunek.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Shinodin

2017-08-20 16:45:50
Piana biała, drobnoziarnista, marnej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu słodkie grapefruitowe klimaty, pszeniczne klimaty wyczuwalne jedynie na granicy autosugestii. W smaku słodziutkie, sok grapefruitowy rządzi i dzieli, występuje nawet jakaś kontra kwaskowa, goryczki oczywiście brak, tak samo jak akcentów pochodzących z chmieli nowozelandzkich, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel niestety zwykły błękitny, etykieta w słonecznej, letniej kolorystyce, przyjemna dla oka grafika, w miarę dobrze opisana. Warka 24.01.2018. Piwo zdecydowanie dla fanów smaku grapefruita. Mnie przytłacza swoją słodyczą i przyznam szczerze, że nie dopiłem całej butelki. Mało tutaj balansu pomiędzy piwem a sokiem, który występuje w innych bestbirach. Sytuację trochę ratuje kwaskowości, lecz na niewiele to się zdaje. Pijalność na zbyt niskim poziomie żeby dać ocenę wyższą niż 5 z plusem.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010