Bernard S Čistou Hlavou Višeň
Bernard S Čistou Hlavou Višeň
Bernard S Čistou Hlavou Višeň

Bardzo smaczne czeskie bezalkoholowe piwo smakowe. Jest to połączenie piwa bezalkoholowego Bernard z 35% soku wiśniowego. Piwo te posiada bardzo intensywny aromat wiśniowy z nutką goryczy. Mocno schłodzone doskonałe orzeźwia.
Dodał: gregoriss33 - 2013-09-30 11:44:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7,13 / ilość: 8
Goście 7,25 / ilość: 8
średnia7,19 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
weizenfan
starstarstarstarstar
2023-06-07 21:51:44
Butelka: z pięknym tłoczeniem i etykietą w czerwonej kolorystyce. Na froncie wizerunek uśmiechniętego pana z wiśnią jako nakryciem głowy. Według składu jest to mieszanka piwa z sokiem wiśniowym i stewią.
Aromat: w butelce przejrzała, sfermentowana wiśnia, pachnie takim trochę zepsutym sokiem. W szkle też jest octowo, kwaśno, taki ubogi kriek, da się też wyczuć delikatny chmiel.
Kolor: rubinowy, ciemny, głęboki. Piwo jest klarowne.
Piana: niewysoka, ale trzyma się pięknie, jeden palec wysokości, drobne pęcherzyki, lacing bardzo obfity. Jak na mieszankę piwa z sokiem wygląd jest naprawdę imponujący.
Smak: wykręca twarz od pierwszych łyków. Piwo jest przede wszystkim kwaskowate, mocno wiśniowe, octowe. Nie jest jednak jednowymiarowe. W tle da się odczuć piwny charakter - jest chmielowa goryczka i trochę słodowego ciała. Zbalandowane jest to połączenie. Piwo ma dość dominujący smak, dla osób pijących lekkie piwa owocowe i oranżadki może być on trochę przytłaczający, o wodnistości nie ma tu mowy. Nie mogę jednak powiedzieć, że piwo nie jest orzeźwiające i pijalne. Finisz jest średniodługi, w takim typie socznym, destylatowym, trochę zalegający. Wysycenie w średnich granicach. Naprawdę pyszne bezalkoholowe piwo.
Ogólna ocena: to piwo jest tak daleko od moich prefencji jak to tylko możliwe, a i tak jestem bardzo zadowolony. Ładna prezencja i bardzo ciekawy, orzeźwiający smak. Będę kupował częściej.
Kupione: 26.04.2023, sklep Impuls, cena: 7.79zł, data ważności: 09.07.2023.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
milicja3
starstarstarstarstar
2013-09-30 19:14:31
bardzo smaczne
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.