Belgoo Bioloo Blond
Belgoo Bioloo Blond
Belgoo Bioloo Blond
% alk. 6.4
5425021640373addbarcode

Belgoo Biolo Blond to belgijskie organiczne piwo górnej fermentacji, w składzie którego, znajdziemy jęczmień, pszenicę i orkisz. Dostępne w butelkach o pojemności 330ml.
Dodał: Shinodin - 2016-03-29 17:35:18

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 6 / ilość: 1
średnia6 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-07-24 22:07:34
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu...jak Barley Wine! Suszone owoce, zbożowość, trochę karmelu oraz kwiatów, a nawet subtelna nuta miodowa, podbudowa słodowa. W smaku już mniej z barleya, jest natomiast zbożowość pełną parą, fenole, belgijska przyprawowość, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, na finiszu akcent suszonych owoców, sporo ciała, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Belgoo, etykieta w czarnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, niestety nie podam warki gdyż nie ma jej zaznaczonej ani na etykiecie ani na butelce. Ciekawy biologiczny belgijski blond, na plus dużo zbożowych akcentów, belgijska przyprawowość i ten zapach! Naprawdę ciekawy wyrób, czuć w nim Belgię mocna 7 powinna być więc sprawiedliwą oceną
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.