BeerLab Piaseczyńskie Jasny Pils
BeerLab Piaseczyńskie Jasny Pils
BeerLab Piaseczyńskie Jasny Pils
% alk. 5.0
Blg 12.0
5906395497577addbarcode

Piwo ze stałej oferty BeerLab, nie mylić z Piaseczyńskie Pils warzonym tylko dla Auchan - na innych chmielach i słodach.
Składniki: woda, słody jęczmienne (pilzneński, karmelowy), chmiele (Marynka, Hallertau Hersbrucker), drożdże.
Sugerowana temperatura serwowanie 4-6 stopni C.
Dodał: nietzsche - 2018-12-31 17:45:34

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 5
Goście 8,67 / ilość: 3
średnia 7,63/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2018-09-05 23:20:05
Solidny pils bez cech szczególnych. Orzeźwiający, dobrze wysycony, z dobrze zaznaczoną goryczką i o bardzo wysokiej pijalności. Jedynie piana mogłaby być w tym piwie bardziej trwała, bo tutaj jest bieda.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
TomAS
starstarstarstarstar
2019-07-12 21:12:13
Piana jest tragiczna, pojawia się na chwile i zaraz znika. Pozatym O.K
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-06-10 19:58:55
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, wątpliwej jakości, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu mocne nuty słodowe, zbożowe i chlebowe aromaty, po ogrzaniu minimalnie wyczuwalne alkoholowe wonie, subtelna landrynka. W smaku dominuje chlebowość oraz zbożowe aromaty, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, lekka kontra kwaskowa, sporo słodowości, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce z żółtymi wstawkami, graficznie klasyka, w miarę dobrze opisana. Warka 11.02.2019. Lekki jasny pilsik bez większych wad, ale również nie posiada zbyt wielu zalet. Solidna porcja zboża i chleba. Orzeźwiający wyrób z Piaseczna idealny na aktualne upalne dni, w zimowy wieczór raczej bym nie skorzystał. Ostatecznie wystawiam mocną 6, nie zachwyciłem się.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-05-31 23:51:30
Wygląd: Pils jest z natury swej jasny, ten Jasny Pils jasny nie jest, kolor złocisty, nieklarowne, piana piękna, obfita, drobna, trwała, ładny lacing
Zapach: Bardzo ładny chmielowy, ba, intensywnie chmielowy zapach, bo takiego nawet Jever by się nie powstydził, bomba ziołowo-trawiasta
Smak: Piwo rześkie, bardzo chmielowe, trawiasto, ma taki dziwny mączny sznyt, jest trochę z czeska ciastkowe, biszkoptowe, trochę mleczne, może delikatny di acetyl, goryczka wyraźnie zaznaczona, grejpfrutowa. Bije na głowę Piaseczyńskie Pils warzone dla Auchan, które jest ok. lagerem, ale nie pilsem. Po ogrzaniu upewniłem się, co do obecności diacetylu, ale dobrze mu robi, wychodzi też trochę chleba jasnego.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010