zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
BeerLab Piaseczyńskie Ciemny Lager
BeerLab Piaseczyńskie Ciemny Lager
BeerLab Piaseczyńskie Ciemny Lager
% alk. 5.5
5906395497355addbarcode

Ciemny Lager, niezwykle aromatyczny z wyczuwalnym czekoladowym akcentem.
Dodał: Shinodin - 2018-05-05 07:32:31

oceny Oceny

Użytkownicy 6,36 / ilość: 11
Goście 7,29 / ilość: 7
średnia 6,72/10 / ilość: 18

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2018-08-26 21:40:32
Barwa ciemnobrunatna z pianą koloru ekri średniej trwałości. Aromat mocno słodowy z palonym szlifem. W smaku łagodne. Palone słody, odrobinka czekolady. Finisz goryczkowo-kwaskowy, delikatny i niezalegający. Wysycenie trochę za niskie, pijalność wysoka. Piwo niezbyt złożone. Do wypicia i zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2018-06-15 23:28:57
Wygląd: kolor brunatny z rubinowymi refleksami
Zapach: Lubie wyraźny aromat chmielu w piwie, ale może niekoniecznie w ciemnym, wyraźne nuty karmelowe i melanoidynowe, ale skąd tu owoce czerwone?
Smak: Nie miałem na nie ochoty, ale postanowiłem otworzyć po pewnym pseudo-extra stoucie, o którym pomyślałem, że ma tyle wdzięku, co ciemny lager i dokładnie tyle ma, przy czym tu paleta smaku jest większa i dłuższa, choć wcale nie urzeka, ale to ciemny lager za bodaj 4 zł i niczego więcej nie obiecywał. Piwo dosyć gładkie, pełne, trochę mdłe, bo nisko wysycone, kawa zbożowa, spieczona skórka chleba, karmel, dziwne owoce, których tu być nie powinno, wyraźna chmielowość i gorczyka. Nic mi to piwo nie robi.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-03-06 21:47:45
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, stosunkowo klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu subtelne nuty palone, w tle kawa i czekolada, ponadto sporo karmelu oraz podbudowa słodowa. W smaku słodkawe, lekko palone, niezła kontra kwaskowa, goryczka iluzoryczna, niezalegająca, karmelowe i słodowe, aromaty pozostające na podniebieniu nie są wyraźne, pewna doza deserowości, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w czarnej kolorystyce z żółtymi wstawkami, graficznie bez zarzutu, ubogo opisana. Warka 14.07.2018. Lekko deserowy ciemny lager o profilu palonym, na drugim planie natomiast nieśmiało pojawiają się kawa i czekolada. Wyrób bez większych wad, lekko i przyjemny w odbiorze, aczkolwiek zbyt wiele zalet również nie posiada, nieco wodnisty, przez co nie orzeźwia, a tylko pobudza pragnienie. Jestem w stanie dać maksymalnie 6, nie jest najgorzej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010