Beer Bros Loco Loco
Beer Bros Loco Loco
Beer Bros Loco Loco
% alk. 5.4
Blg 13.0
5906660365082addbarcode

Piwo Loco Loco w stylu Ale z opuncją i grysem kukurydzianym uwarzone przez Browar Beer Bros z Żyrardowa.

Składniki: woda; słód jęczmienny: Pilzneński; chmiel: Aurora; drożdże: Safale US-05; dodatki: grys kukurydziany, opuncja.
Piwo niefiltrowane, niepasteryzowane z naturalnym osadem na dnie.
Dodał: risik - 2017-02-02 16:39:29

oceny Oceny

Użytkownicy 5,63 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,63 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Wolin
starstarstarstarstar
2017-04-02 22:41:05
Barwa jasnobursztynowa, trochę mętne, szkoda że piana taka kiepska. Zapach mnie urzeka, czuć świeżość, cytrusy i słód, jakby połączenie pilsa z apa. Wysycenie średnio niskie, również czuć cechy wyżej wymienionych stylów. Ma odpowiednio zbalansowane ciało i niską goryczkę, przez co jest wysoko pijalne, chociaż smak nie zaskakuje i nie dzieje się w nim wiele. Piłem dwa razy i chętnie sięgnę po jeszcze, poza tym etykieta robi dużą robotę, z pewnością nawiązuje do meksykańskiego święta día de los muertos (święto / dzień umarłych).
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-02-01 17:12:17
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, śladowy lacing odznacza się na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty ewidentnie kukurydziane, słodowe i zbożowe akcenty, opuncji nie czuć natomiast wcale. W smaku jest już bardziej płaskie, słodowe kukurydziane klimaty, minimalna nie zalegająca goryczka i gdzie ta opuncja...słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane prosto z nalewaka więc nie ocenię kapsla ani etykiety, nie podam też warki tegoż piwa. Co do samego wyrobu...szału to tutaj ni ma... mocno kukurydziane oraz słodowe piwo, orzeźwienie znikome, deklarowanej opuncji brak. Oczekiwania były większe niż gotowy produkt który dostałem. Loco loco, według mojej opinii na 5 z plusikiem i nic więcej.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.