Beer Bros Ice Tea Ale
Beer Bros Ice Tea Ale
Beer Bros Ice Tea Ale
% alk. 5.6
Blg 14.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez rzemieślniczy browar Beer Bros - Odkyrwkowa Kopalnia Piwa, z Żyrardowa, leżącego w województwie mazowieckim. Jest to browar założony przez Szymona Milczarka oraz Łukasza Sędzielowskiego. Oficjalne, uroczyste otwarcie browaru przypadło na dzień 1 sierpnia 2015 roku. Warzelnia mieści się w w starym, czerwono-ceglanym budynku, w którym pierwotnie działała szwalnia lnu. Budynek ten znajduje się w okolicach, w których dominują stare, przemysłowe zabudowania. Jest to debiutanckie piwo tego rzemieślniczego browaru. Ice Tea Ale - piwo niepasteryzowane oraz niefiltrowane w stylu Pale Ale. Składniki: woda; słody: pilzneński, pszeniczny, Abbey; chmiel Aurora; drożdże T-58; herbata Earl Grey; skórki pomarańczy i cytryny. Dostępne w półlitrowych, bezzwrotnych, brązowych butelkach, zamkniętych gołym, złotym kapslem. Etykieta wykonana jest z dobrej jakości szorstkiego papieru. Na jej odwrocie znajduje się komiks. Prawdopodobnie etykiety schodzą z butelki po wcześniejszym zmoczeniu papieru.
Dodał: stacher93 - 2016-02-14 10:55:09

oceny Oceny

Użytkownicy 7,14 / ilość: 14
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,14 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2018-02-10 23:03:01
Piana w kolorze bardziej beżowym... Złożona głównie ze średnich pęcherzy. Dość szybko opadła do małego kożucha. Barwa herbaciana - zmętniona. Aromat to głównie świeża i wyrazista nuta Earl Grey przeplatana nutą chmielową. W smaku oprócz herbaty wyczuć można przyjemne cytryny dopełnione delikatną, lecz dobrej jakości goryczką nie zalegającą za co wielkie brawa!
Wysycenie: nisko - średnie.
Warka do: 10.02.2018r.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2016-03-14 11:16:39
Pite już jakiś czas temu na wspólnej degustacji z kumplem. Ciekawa interpretacja Earl Grey Ale z wyczuwalnymi nutami cytrynowymi. Rzeczywiście wyszło coś na kształt herbaty z cytryną w piwie. Chłopaki z Beer Bros mają słabość do chmielu Aurora, ładują go prawie wszędzie. Jest to ciekawa odmiana, która daje dużo nut truskawkowych, kojarzących się z dżemem/marmoladą/powidłami. Ogólnie piwo przyjemne, pijalne i ciekawe. Warto próbować kolejnych piw z tego browaru bo tworzą niebanalne kompozycje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.