Bednary Nuclear Disarmament
Bednary Nuclear Disarmament
Bednary Nuclear Disarmament
Pacific Imperial Stout
% alk. 9.0
Blg 22.0
brak koduaddbarcode


Piwo w stylu Pacific Imperial Stout to hybryda piw w stylu Imerial Stout i Oyster Stout. Wykorzystaliśmy do niego ostrygi pacyficzne i ręcznie zbierany kwiat soli, w południowej Francji - Le Saunier de Camargue. Do nazwy piwa zainspirowała nas książka dr Jacka Bartosiaka - "Pacyfik i Eurazja. O wojnie". Tarcia pomiędzy największymi mocarstwami powodują, że na nowo zaczyna się niestety dyskutować i analizować scenariusze zbrojnego konfliktu. Dmuchamy na zimne. No bombs more beer. Cały ten arsenał nuklearny proponujemy przerobić na zbiorniki do piwa, tak jak na naszej etykiecie. Nuclear Disarmament - czyli nuklearne rozbrojenia. Dla przypomnienia nie tak odległej historii, Litery N i D z alfabetu semaforowego są elementami projektu, dobrze wszystkim znanej Pacyfy. Jeśli trzepot skrzydeł motyla może po jakimś czasie spowodować burzę piaskową to i nasze działania mogą przynieść efekt, musieliśmy spróbować.[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-04-12 15:35:32

oceny Oceny

Użytkownicy 5,75 / ilość: 4
Goście 8 / ilość: 1
średnia 6,2/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-05-01 21:59:54
Kolor ciemnobrązowy wpadający w czerń, nieprzenikniony. Piana beżowa, początkowo obfita, opadła z sykiem. Z drobnych i średnich pęcherzyków.
Aromat niezbyt intensywny: nuty słodów palonych i beczki oraz whisky. Potem wszedł jakiś zetlały zapaszek. Następnie alkoholowy i kawowy.
W smaku lekko słonawe i ...wodniste w pierwszym łyku. Potem wchodzą na kubki smakowe nuty słodów palonych: kawowe i czekoladowe. Nuty beczki pojawiają się z czasem ale w stopniu nieznacznym. Jest jeszcze lekka alkoholowość. Wysycenie jak na styl - zbyt wysokie.
Pomysł ciekawy jednak wykonanie - już niezbyt. Brakuje ciała, zbyt dużo tej soli, no i to nagazowanie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-05-04 18:42:25
Kolor brunatny, piana beżowa średnio obfita szybko opada.
Kawowe, palone, kakao, mało intensywny zapach.
Średnio słodkie, średnio goryczkowe, wysycenie niskie, troszkę słone, te wszystkie smaki z zapachami się na ogół sprawdzają, średnie ciało, średnie wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010