Bednary Pigwon
Bednary Pigwon
Bednary Pigwon
% alk. 4.1
brak koduaddbarcode

Piwo Pigwon w stylu Witbier z dodatkiem owoców pigwy i pigwowca, które delikatnie są wyczuwalne w smaku i aromacie, uwarzone przez Browar Bednary.
Dodał: Shinodin - 2017-03-21 19:39:44

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-03-20 22:02:38
Piana brzydka, biała, gruboziarnista, momentalnie dziurawiąca się po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca już pod zupełnie żadną postacią, lacingu oczywiście w następstwie czego brak. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw pszenicznych, drożdże, banany, goździki i w sumie...nic więcej. W smaku również mocno goździkowe, słodkie, nie wiem gdzie podziewa się ta pigwa...goryczka żadna, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawa graficznie, minimalistyczna, w miarę dobrze opisana. Warka 21.04.2017. Goździkowe piwo pszeniczne, a nie witbier i tyle w temacie...żadnej pigwy ani aromatów charakterystycznych dla tego stylu. Nie wiem czy to jakiś błąd, czy naprawdę tak ma smakować to piwo. Oceniam je w kategorii piwa pszenicznego, a i tutaj wcale nie jest rewelacyjnie, 6 z minusem to moja ocena. Browar Bednary tym razem na minus.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.