Bednary Nuclear Disarmament
Bednary Nuclear Disarmament
Bednary Nuclear Disarmament
% alk. 9.0
Blg 22.0
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu Pacific Imperial Stout to hybryda piw w stylu Imerial Stout i Oyster Stout. Wykorzystaliśmy do niego ostrygi pacyficzne i ręcznie zbierany kwiat soli, w południowej Francji - Le Saunier de Camargue. Do nazwy piwa zainspirowała nas książka dr Jacka Bartosiaka - "Pacyfik i Eurazja. O wojnie". Tarcia pomiędzy największymi mocarstwami powodują, że na nowo zaczyna się niestety dyskutować i analizować scenariusze zbrojnego konfliktu. Dmuchamy na zimne. No bombs more beer. Cały ten arsenał nuklearny proponujemy przerobić na zbiorniki do piwa, tak jak na naszej etykiecie. Nuclear Disarmament - czyli nuklearne rozbrojenia. Dla przypomnienia nie tak odległej historii, Litery N i D z alfabetu semaforowego są elementami projektu, dobrze wszystkim znanej Pacyfy. Jeśli trzepot skrzydeł motyla może po jakimś czasie spowodować burzę piaskową to i nasze działania mogą przynieść efekt, musieliśmy spróbować.[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-04-12 15:35:32

oceny Oceny

Użytkownicy 5,8 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,8 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2018-12-16 00:10:30
Wygląd: kolor brunatny, piany prawie nie posiada.
Zapach: pachnie po prostu jak RIS, mocno palone, agresywne, jest już jakaś nuta lukrecji i maggi, ale ostrygi? Nie ma śladu, nawet autosugestia nie pomogła
Smak: Sól morska owszem jest, bo piwo jest naprawdę dosyć słone i gdyby nie to, że jest mega pełne i wyklejające to byłby dramat, jednak taka ilość soli jednak niweczy to piwo, bo go zdominowała, a tam w tle czuć, że czaiło się wiele dobra (może nie na jakies wybitne piwo), takiego bardziej w typie jednak portera niż RISa, ale jednak. Ostryg nie ma nic, null, zero, o nich zapomnijmy, ale w tle czaiło się takie pełne, cieżkie, słodkawe, ciemne piwo, melanoidynowe, piernikowe, lekko śliwkowe i rodzynkowe, czekoladowe, kawa zbożowa, ale sól, sól, wciąż na przedzie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2018-05-01 21:59:54
Kolor ciemnobrązowy wpadający w czerń, nieprzenikniony. Piana beżowa, początkowo obfita, opadła z sykiem. Z drobnych i średnich pęcherzyków.
Aromat niezbyt intensywny: nuty słodów palonych i beczki oraz whisky. Potem wszedł jakiś zetlały zapaszek. Następnie alkoholowy i kawowy.
W smaku lekko słonawe i ...wodniste w pierwszym łyku. Potem wchodzą na kubki smakowe nuty słodów palonych: kawowe i czekoladowe. Nuty beczki pojawiają się z czasem ale w stopniu nieznacznym. Jest jeszcze lekka alkoholowość. Wysycenie jak na styl - zbyt wysokie.
Pomysł ciekawy jednak wykonanie - już niezbyt. Brakuje ciała, zbyt dużo tej soli, no i to nagazowanie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2017-05-04 18:42:25
Kolor brunatny, piana beżowa średnio obfita szybko opada.
Kawowe, palone, kakao, mało intensywny zapach.
Średnio słodkie, średnio goryczkowe, wysycenie niskie, troszkę słone, te wszystkie smaki z zapachami się na ogół sprawdzają, średnie ciało, średnie wysycenie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.