Bavaria 8.6 Red
Bavaria 8.6 Red
Bavaria 8.6 Red
% alk. 7.9
Blg 16.4
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Jest to piwo warzone ze słodu jęczmiennego z pięciu różnych gatunków jęczmienia, wytwarzanego bezpośrednio przez browar Bavaria. Zgodnie z nazwą piwo ma kolor bursztynowy, zapach jest natomiast słodkawo-karmelowy. W smaku również wyczuwalna jest słodycz i karmel, z lekko tylko zaznaczoną chmielową goryczką.
Dodał: krzysiek.w17 - 2013-03-07 15:26:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,44 / ilość: 9
Goście 8,2 / ilość: 5
średnia7,07 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2023-05-23 13:24:37
Piłem kiedyś.
Bardzo dobre, ale teraz nieosiągalne.
Gdzie jest dostępne ?
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-05-27 11:44:30
coś niesamowitego, o niebo lepsze niż warka strong, bez porównania do tych alkoholowych \"mózgotrzepów\". Kiedyś było dostępne w popularnych marketach, od kilku lat nie widzę na półkach
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-11-17 02:19:16
Wygląd: piwo miedziane, niewiele tak naprawdę jaśniejsze od portera Pinty i 8 Wired, ładna piana, drobna, ładny lacing
Zapach: słodowy, karmelowy, owocowy, w tym sporo suszonych owoców, np. rodzynka, delikatna nuta miodowa, piwo jest ponad rok po terminie
Smak: Jakiś lager z Bavarii, który kupiłem, bo nie piłem, ale ze względu na moc trafił do piwnicy, bo mi się po prostu nie chciało go pić, bo niczego się nie spodzeiwałem, i tak sobie leżał, aż się mocno przeterminował, okazuje się być piwem pełniejszym, oferującym większą paletę smaków, niż rzekomo bałtycki porter uwarzony w Nowej Zelandii przez Pintę i 8 Wired, czyli browar, o którym w NZ wie pies z kulawą nogą, ale nasze beergeeki, czytaj sekciarskie z***y, się podniecają, bo nie jest to browar z Polski, co rzekomo uwiarygodnia polski krafcik. Tu szału nie ma (to tak jak w polskim krafciku), piwo jest pełne, slodowe, z nutą karmelową, ale jednak wiodą nuty owocowe, w tym owoców suszonych, czerwonych, nie wiem, na ilę to zasługa utlenienia, jest odrobinę miodowe, alkohol jest jednak niewyczuwalny i to spory plus w porównaniu do wspomnianego wódczanego okrutnika.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2013-09-12 17:52:45
Ciekawe i dobre piwo.Pijąc je kojarzyło mi się z Whiskey.Chociaż na sam koniec nie było już łatwo.Procenty robią swoje, chociaż w smaku nie są wcale wyczuwalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.