Barka Summer Ale
Barka Summer Ale
Barka Summer Ale
% alk. 4.0
Blg 11.0
brak koduaddbarcode

To piwo rzemieślnicze, które swój cytrusowy aromat zawdzięcza użyciu amerykańskich chmieli. Lekka goryczka w połączeniu z zapachem tropikalnych owoców sprawia, że jest to idealne piwo na gorące, letnie wieczory nad Wisłą i nie tylko. Uwarzone przez browar Bednary
Dodał: Shinodin - 2017-10-01 07:47:39

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-09-27 19:12:02
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing występuje w formie szczątkowej. Barwa ciemniejsza bursztynowa, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu wyraźne karmelowe nuty, chlebowe i kwiatowe aromaty, cytrusy gdzieś w tle. W smaku słodkie, karmelowe, słaba kontra kwaskowa, goryczka nieznaczna, subtelnie zalegająca o profilu ziołowym, słodowe i chlebowe posmaki, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w pomarańczowej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie nic specjalnego. Warka 26.11.2017. Piwo uwarzone na potrzeby nadwiślańskiej knajpy przez browar Bednary, typowe Summer Ale, lekkie i orzeźwiające. Chociaż jak dla mnie zbyt dużo tutaj nieskontrowanego niczym karmelu, przez co pod koniec degustacji staje się nieco męczące. Dobre tylko i wyłącznie na ciepłe letnie dni, choć mi niezbyt podeszło i piłem już wiele lepszych i bardziej orzeźwiających piw w tym stylu. 6, tyle mogę zaproponować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.