Baltika Draft Niefiltrowane
Baltika Draft Niefiltrowane
Baltika Draft Niefiltrowane
% alk. 4.6
Blg 10.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 4

Piwo niepasteryzowane i niefiltrowane, produkowane przez Petersburski koncern Baltika Breweries. Dostępne w nietypowej butelce o pojemności 440ml z odkręcanym kapslem. Kolor ciemnopomarańczowy, mętny. Piana niska, szybko znika pozostawiając tylko znikomy wianuszek na szkle. Wysycenie średnie. Zapach słodowy, dość ostry. Smak słodowo-kwaskowy z delikatną chmielową goryczką.
Dodał: Stacher93 - 2013-02-18 14:38:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,47 / ilość: 15
Goście 6,57 / ilość: 7
średnia6,5 / ilość: 22

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2014-06-05 01:18:58
Nie rozumiem aż tak wysokiej oceny tego piwa, po pierwszych paru \"łykach\" faktycznie nie jest złe, ale pod koniec zostaje dziwny posmak, który jak dla mnie jest nieakceptowalny, nie wydaje mi się żeby to piwo było zarówno niepasteryzowane jak i niefiltrowane
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
nomaderro
starstarstarstarstar
2013-11-02 19:06:22
Kolor mętny, bursztynowy, dość ciemny. Piana biała, dość obfita, choć szybko opada. Zapach przyjemny, słodowy. W smaku intensywny słód, czuć ten brak filtracji. Zostaje bardzo przyjemny posmak, jakby słodowy z czymś mało uchwytnym - drożdże? Trochę śmieszne piwo, bo w butelce 0,44. Kiedyś bardzo się sparzyłem na wschodnich piwach, teraz z taką pewną nieśmiałością po nie sięgam, ale za każdym razem upewniam się, że to był jakiś błąd. I wyznam, że Razliwnoje zaskoczyło mnie całkiem gładkim i miłym smakiem, swoją uroczą mętnością. Ładna butelka - zapewne wrócę do tematu, bo mnie się spodobało.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
PiwowarWWA
starstarstarstarstar
2013-09-19 11:15:04
To jest kłamstwo, że to podobno jest niepasteryzowane i niefiltrowane ponieważ data przydatności temu zaprzecza. Może i nie jest to filtrowane lecz Baltika Razlivnoye Premium zostaję zapewne poddawana mikrofiltracji lub pasteryzacji, co nie trudno się domyślić bo z kilkumiesięczną datą przydatności do spożycia zrobił by się z tej Baltiki kwas albo siedlisko bakterii.
awatar
Gość
awatar
Gość
2013-09-01 09:40:35
na początku lat 90 byłem kierowcą ciężarówki i gdzieś za uralem pare set kilometrów trafiłem do jakiegoś ex sofchozu gdzie funkcjonował jakiś strzeżony parking. była to wioska kryta strzechą i tylko jeden budynek był nowy hotel i tam piłem biwo baltika 3 z nalewaka chociaż nie jestem smakoszem piwnym to tego smaku i świeżości nie zapomne. według tego co pamiętam oceniam do dziś piwa. pozdrawiam a tak między nami to gdzie w polsce można piwo kupc i jakie bo to co jest w sklepach to....
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.