Baltika Brew Collection Russian Imperial Stout
Baltika Brew Collection Russian Imperial Stout
Baltika Brew Collection Russian Imperial Stout
% alk. 10.0
Blg 22.0
4600682551447addbarcode

Russian Imperial Stout to nowoczesna interpretacja receptury ciemnego stout’a, historycznej, bardzo mocnej Szkockiej Odwagi o złożonym, bogatym aromacie kawy, gorzkiej czekolady i porto z wyczuwalnym akcentem chmielowym. Piwo posiada głęboki i pełny smak słodkiego brandy oraz drzewne akcenty.

Dodał: tomucho77 - 2017-12-15 15:20:34

oceny Oceny

Użytkownicy 6,22 / ilość: 9
Goście 9 / ilość: 3
średnia6,92 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2019-05-08 22:54:07
Barwa niemal całkowicie czarna , piana beżowa , szybko znikła , brak lacingu. W aromacie słabo bo prawie nic tu nie czuć oprócz alko i gorzkiej czekolady. Pachnie słabo jak na risa , bardziej jak zwykły stout z alko. W smaku nie jest tragicznie ale rozgrzewa po 1 łyku i alko jest wyczuwalne niestety. Dalej czuć tylko troszkę czekolady , mało palone , mogło by mieć mniej gazu. Mało risa w risie. Jak na ten browar to i tak nie było tragedii choć jest to mój najsłabszy ris jakiego piłem . Przynajmniej nie jest wodniste i za słodkie. Szkoda czasu na to piwo , za 7 zł lepiej kupić Komesa. Piwo po terminie a nie czuć że jest wyleżakowane. Pomimo tego że piłem je w ten sam dzień co oba Grandy to i tak jest lepsze od nich. Gdyby tylko nie ten alkohol ehh i więcej palonego by dali było by super. Warka do 02.04.19
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-04-29 23:10:50
Wygląd: Kolor brunatny, klarowne, piana żadna, w ogóle po otwarciu chciało uciec z butelki, a ma jakiś miesiąc po terminie, w ogóle na kapslu bym zaznaczył, że to twist-off, inna sprawa RIS i twist-off ;)
Zapach: alkoholowy, wódczany, poza tym karmel, miód, dużo miodu, odrobina kawy zbożowej, jakiś rozkładający się chmiel
Smak: Smakuje podobnie jak pachnie, czyli nie tylko nie przypomina żadnego RISa, a bardziej w opór alkoholowego koźlaka albo takiego okrutnika jak Porter Kujawski z Krajana, alkoholowe, odrzucające, nie wyobrażam sobie, jak ono musiało potwornie smakować, gdy było świeże, głównie karmel i miód (pewnie z utlenienia) odrobina kawy zbożowej, jakaś owocowość jak z bieda strong lagerów, jakieś nuty kanalizacyjne, niepożądane. Puste, alkoholowe, fatalne.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2018-08-23 21:15:50
Kupione w Auchan w niezłej cenie 7 zł. Aromat kawa, mleczna czekolada, nuty dobrego alkoholu coś jak brandy, koniak. W smaku lekka czekolada, nuty palone, alkohol tez czuć, pewnie brandy, rozgrzewa w żołądku konkretnie. Goryczka przyjemna, palona ale umiarkowanie. Niezły ris, szkoda że kupiłem jedna butelke bo później już tego piwa nie widziałem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2018-03-17 22:26:41
Kolor wiśniowy wpadający w czerń. Piana beżowa, niezbyt obfita, z drobnych i średnich pęcherzyków, opadając dziurawiła.
Aromat lekko słodkawy. Owszem są nuty palone: kawowo-czekoladowe do tego karmelek, nuty winne i brandy. Cały efekt psuje alkoholowa nuta.
W smaku dominuje \"palonka\": kawa z gorzką czekoladą. Dochodzą do tego nuty winne i brandy. Finisz leciutko kwaskowy. Wyraźny alkohol, rozgrzewa i szczypie na języku. Jego współ-zasługą jest narastająca z kolejnymi łykami goryczka (palono-alkoholowa).
Gdyby nie wyczuwalny i drażniący momentami alkohol - byłby naprawdę świetny RIS!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.