Baba Jaga Luna
Baba Jaga Luna
Baba Jaga Luna
% alk. 6.6
Blg 16.5
IBU 70
5906395295258addbarcode
ulubione: 2

Gorączka poszukiwań ogarnęła duszę Znawców. Na samą myśl o tym jasnym, błyszczącym obiekcie pożądania, nazywanego Luną, byli zdolni poświęcić całe wieczory i oddać się poszukiwaniom. Wytrwale i bez kompromisów przeczesywali okolicę, wiedzieli – cel jest blisko. Wabiła ich jej zdecydowana chmielowa goryczka, hipnotyzował aromat cytrusów i owoców tropikalnych lewitujących w powietrzu mieszających się z wytrawnością słodów. Wkrótce otrzymali nagrodę za wytrwałość. I tylko księżyc, ich wierny kompan, przyświecał wyrozumiale gdy wracali, ze zdobyczą do swoich domów. Luna pojawiła się w mieście, gorączka Znawców trwa
Dodał: Brodzisław - 2016-02-09 13:20:27

oceny Oceny

Użytkownicy 7,88 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,89 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2018-01-05 22:34:23
Wygląd: kolor herbaciany, trochę nie w stylu, mętne, ładna piana, niezbyt obfita, za to kremowy puszek, który później oblepia szkło niczym szron
Zapach: owocowy, swojsko owocowy, tropikalny, odrobinę cytrusowy, wyraźnie tytoniowy (skąd?), karmelowy i melanoidynowy.
Smak: No West coast to to nie jest, raczej East coast IPA, piwo pełne, słodowe, karmelowe, melanoidynowe, lekko słodkawe, goryczka wyraźna, wysokie nachmielenie, a do terminu zostało niewiele, cytrusy na pierwszym planie, owoce tropikalne i sporo swojskich. Może w stylu ono nie jest, ale jest niezłe i nieźle pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2016-03-13 22:51:45
Cena: 11zł ( ten egzemplarz zakupiony w Warszawie , lecz w moim mieście zdecydowanie tańsze było) ale do rzeczy , warka : 21/05/16, Barwa : jasny bursztyn , mocno opalizuje chmielowymi ; Piana : drobno oczkowa obfita , puszysta , oblepia dużą część ścianki , pozostaje lekki pierścień i delikatna kołderka i nawet się trzyma ; Aromat : z butli : to lekkie cytrusy , owoce tropików i mocno zaznaczone tło chmielowe , szkło : zdecydowane owoce tropikalne soczysta brzoskwinia , słodkie mango nawet delikatnie ananasowe tło stanowi lekka iglastość ; Smak : słodkawe z początku karmelowe , goryczka ściąga w dół swoim profilem łodygowym , lekka cytrusowa nuta pomiędzy słodkością karmelu a łodygą nawet dobrze się pije ale mogłoby być lepsze :) ale lubię ten styl i nie jest złe do poprawy i będzie dobre pzdr Tomek :)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2016-02-09 00:39:57
Kolor ciemnego złota, zmętniony, na dnie zalegała warstwa chmielowych farfocli. Piana jasna opadła do minimalnej warstwy.
Aromat bardzo chmielowy ? cytrusowy, ale przede wszystkim słodkich owoców tropikalnych. Trochę z tyłu majaczy karmel. Chyba niestety, jakiś DMS-ik w tonie gotowanych warzyw, na szczęście minimalnie.
W smaku wyraźna jest baza słodowa, słodkawa, karmelowa oraz chmiel. Goryczka jest wyraźna ale też jakaś taka mało przyjemna, łodygowa, trochę herbaciana co ratuje piwo. Piwo robi się po prostu mdławe, niby sporo ciała, chmielu ale ? nie udało się.
Jak to mawiają ? pierwsza Luna za płoty.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.