Baba Jaga Chmielarka Iunga
Baba Jaga Chmielarka Iunga
Baba Jaga Chmielarka Iunga
% alk. 5.6
Blg 12.5
IBU 35
brak koduaddbarcode
ulubione: 3
cena: 8 zł

Chmielarka Iunga (Single Hop)- tworząc serię piw o tej nazwie inspirowaliśmy się odmianami chmielu uprawianymi w Polsce, pragniemy pokazać ich potencjał na swój sposób. W tej wersji główną rolę, dzięki współpracy z Polish Hops, odegrał chmiel Iunga. W aromacie na pierwszym planie pojawiają się nuty żywiczne, korzenne i ziołowe, w smaku słodowość i goryczka na średnim poziomie. Piwo jasne, opalizujące z białą pianą.

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Carapils®, Zakwaszający; chmiel: Iunga; drożdże: Safale US-05.
Piwo rzemieślnicze górnej fermentacji, niefiltrowane, pasteryzowane.
Szkło: Baba Jaga Glass.
Zalecana temperatura serwowania 12-14°C.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: Brajan36 - 2016-09-08 19:24:21

oceny Oceny

Użytkownicy 7,63 / ilość: 8
Goście 6 / ilość: 1
średnia7,44 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2018-02-12 21:57:15
Piana w kolorze ecru z przewagą średnich i nieco większych pęcherzy. Delikatny lacing widoczny na szkle. Barwa złotawa, jakby herbaciana trochę - wpół zmętniona . W aromacie głównie nuty ziołowo-chlebowe. W smaku dobra podstawa słodowa dopełniona lekką nutą żywiczną oraz delikatnego przyćmionego karmelu, którą zamyka wyraźna goryczka ziołowa średnio zalegająca. Pijalne bez ukrytych wad.
Wysycenie: średnio-wysokie
Warka do: 10.02.2018r.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 ) 2018-02-12
awatar
jover
starstarstarstarstar
2017-11-11 20:38:01
mocna goryczka, zalegająca długo w gardle, zapach cytrusów, wyczuwalny karmel, bardzo pijalne
awatar
Gość
awatar
Gość
2017-09-07 18:44:13
Aromat ziołowo-grzybowy wygląd przyzwoity
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2016-09-10 21:35:35
Lekka wersja Pale ale na polskim chmielu. Jego wpływ jest znaczny zarówno w aromacie jak i smaku. Nie jest to co ze stylu amerykańskiego, tu mamy nuty trawiaste, ziołowe, korzenne. Raczej słodko, choć goryczka dostatecznie go kontruje. Piwo dobrze uwypukla aromaty polskiego chmielu i to jego główna zaleta.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 ) 2016-09-10
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.