B-life Botanicals Malina Lawenda Eukaliptus
B-life Botanicals Malina Lawenda Eukaliptus
B-life Botanicals Malina Lawenda Eukaliptus
% alk. 0.0
5901359084633addbarcode

Napój bezalkoholowy z lemoniadą o smaku maliny, eukaliptusa i lawendy i piwa bezalkoholowego.
Dodał: Shinodin - 2019-05-02 11:24:24

oceny Oceny

Użytkownicy 4,17 / ilość: 6
Goście 7,8 / ilość: 5
średnia5,82 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-12-16 18:18:27
Według mnie najgorsze B-Life z serii. Jak tamte poprzednie były w miarę orzeźwiające (w tym o smaku zielonej herbaty nawet wyczułem marginalny słód!), tak to o smaku maliny, lawendy i eukaliptusa odstaje od nich poziomem. Zarówno w zapachu jak i smaku sok malinowy z miętą, tylko taki lekko chemiczny. Na plus fajny posmak cierpkości od malin w ustach. Trochę nazbyt słodkie. Oczywiście o braku piwa w jego składzie wspominać znów nie będę, bo to chyba każdy już wie. Gazowany sok malinowy z miętą. Dobre w kategorii \"Napój bezalkoholowy niebędący piwem\". Bynajmniej takiej nie ma, albo muszę założyć konto na innej stronie internetowej jeśli o czymś nie wiem. Karopka.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-01 09:49:21
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza różowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu wyraźne nuty malinowe, lekkie ziołowe aromaty, faktycznie coś z lawendy, podbudowa słodowa. W smaku obok maliny pojawia się chemiczna landrynka, brak goryczki, lekka kontra kwaskowa, ziołowy posmak przez jakiś czas utrzymuje się na podniebieniu, wysycenie na średnio-wysokim poziomie, czuć również subtelny ryżowy klimat. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, sama puszeczka bardzo przyjemnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 08.02.2020. Taka bezalkoholowa oranżadka malinowa z nieznacznym ziołowym posmakiem i wyczuwalną bezalkoholową bazą o profilu landrynkowo-ryżowym. Słabe orzeźwienie, nic interesującego, mogę zaproponować maksymalnie 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.