Austral Calafate Ale
Austral Calafate Ale
Austral Calafate Ale
% alk. 5.0
brak koduaddbarcode

Calafate Ale to piwo jedyne w swoim rodzaju. Ma intensywny bursztynowy kolor, owocowy aromat i niepowtarzalny smak dzięki egzotycznym owocom z chilijskiej Patagonii: calafate (w Europie roślina ta znana jest jako berberys bukszpanolistny; calafate to lokalna nazwa). Owoc ten czyni to piwo trunkiem specjalnym, innym od pozostałych. Aromat jest specyficzny, charakterystyczny dla tej jagody z chilijskiej Patagonii. Całość jest wyważona i pełna; chmiel pomaga stworzyć długotrwały smak. Najlepiej smakuje z lasagne. Podawać w temperaturze 6-8°C.
Dodał: Barcelonismo - 2015-07-19 18:07:40

oceny Oceny

Użytkownicy 0 / ilość: 0
Goście 9 / ilość: 2
średnia9 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2020-03-16 23:05:21
Bardzo popularne piwo w Chilijskich marketach. Browar Austral to taki ekskluzywny koncern - ich piwa są 3 x droższe, niż takie Cristal'e, czy inne Escudo'a dla \"plebsu\".
Calafate jest najlepsze z serii. Ma w składzie Berberys bukszpanolistny, który rośnie dziko w Patagonii. Daje bardzo ciekawy, egzotyczny smaczek. Ciężko porównać ten smak do czegoś innego.
Własnie sączę - 8/10
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-07-19 19:27:59
Piwo to piłem wielokrotnie na przestrzeni ostatnich 6 lat. Pite pierwszy raz rzuciło mnie na kolana (jeżeli ktoś przypomina sobie, co piło się w PL 6 lat temu, będzie wiedział dlaczego). Na pewno jedno z najlepszych piw koncernowych w Chile. Ciekaw jestem, skąd się wzięło na tym portalu, gdyż z tego co wiem, nie jest eksportowane do europy. Jeżeli ktoś będzie w Chile, polecam spróbować (choć obecnie można tam kupić co dusza zapragnie). Piwna rewolucja spowodowała lawinowy wzrost różnorodności piw. U nas ten proces postępuje dość wolno w porównaniu do Chile
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.