Artezan Podwójny Pacific
Artezan Podwójny Pacific
Artezan Podwójny Pacific
Double Pale Ale
% alk. 7.0
Blg 16.8
IBU 55
brak kodu


Mocniejsza wersja najpopularniejszego piwa browaru Artezan. Piwo występuje w dwóch opcjach nazewnictwa - na etykietach z nowej serii widnieje w rodzimym zapisie Podwójny Pacyfik, na grafikach i w opisach promocyjnych zaś jak w klasycznej wersji Podwójny Pacific. Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, niepasteryzowane. Swoją premierę miało w pubie U Fotografa w Lublinie 13 lutego 2016 roku.
Dodał: bartekn - 2016-03-03 08:19:19

Oceny

Użytkownicy 7,38 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 1
średnia 7,44/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Bartekn

2016-03-08 00:32:34
Bardzo dobre piwo, czytając część opinii w internecie spodziewałem się trochę zbyt dużo alkoholu w smaku (ogólnie po prostu "toporną" wersję Pacifica), a jest z balansem i smacznie. Barwa miedziana, opalizujące, z obfitą, kremową pianą utrzymującą się w cienkim pierścieniu do końca degustacji. W zapachu jak w klasycznym Pacificu - owoce tropikalne, trochę cytrusów, mocny, przyjemny zapach. W smaku podobnie, bardziej słodko po każdym łyku, goryczka też wyższa, lecz świetnie ułożona. Piwo rozgrzewa, alkohol gdzieś tam się lekko przebijał, ale jeśli jest pite dobrze schłodzone nie powinien się wybijać na pierwszy plan. Artezan - dobra robota.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

Gogo

2016-02-25 14:03:22
Kolejna, bardzo solidna propozycja od Artezana. Mocne, ale absolutnie nie wyczuwalny alkohol. Aromat słodkich owoców, trochę cytrusów. W smaku pełne, wyraziste z umiarkowaną, niezalegającą goryczą. Piana bardzo ładna i trwała. Artezan powinien być wybierany w pierwszej kolejności jako przedstawiciel polskiego kraftu na wszelkiego rodzaju imprezach ogólnoeuropejskich, światowych.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010