Artezan Specyfik 2014
Artezan Specyfik 2014
Artezan Specyfik 2014
% alk. 9.0
Blg 19.6
IBU 100
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Piwo browaru Artezan, wyprodukowane jako element serii IPA tours. To wytrawne piwo o intensywnym aromacie, w którym można doszukać się nut winogron i innych owoców. W smaku obecna jest mocna goryczka oraz akcent słodowy uzupełnione odrobiną alkoholu. Najbardziej chmielone piwo spośród uwarzonych do tej pory przez tego producenta, do jego warzenia użyto odmian chmielu amerykańskiego, australijskiego i nowozelandzkiego. Zalegająca goryczka sięga aż 100 IBU.
Dodał: Esteban - 2014-06-17 15:04:03

oceny Oceny

Użytkownicy 8,33 / ilość: 6
Goście 7 / ilość: 2
średnia8 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Kamil_93
starstarstarstarstar
2014-06-25 21:16:01
Ciekawe treściwe piwo, o zmętnionej złotawej barwie. Aromat przede wszystkim ananasowy, z mniej intensywnymi akcentami ziół i słodu. W smaku także wyraźny ananas z nutami chmielowymi i słodycz a wszystko to zwieńczone konkretną goryczką. Jedno z tych piw na Birofilii które smakowały mi najbardziej, przede wszystkim zaskoczył mnie jego aromat z którym wcześniej chyba się w piwie nie spotkałem, oczywiście warto spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Rovaty
starstarstarstarstar
2014-06-25 10:08:43
Miałem okazję degustować na tegorocznej birofilii. Nie mogę niestety ocenić piany, ponieważ przy ilości 100ml nie byłoby to obiektywne ;). Barwa złoto pomarańczowa, delikatnie mętna. W aromacie dominował ananas z nutami ziołowymi, w tle delikatnie dało się wyczuć słód. Bardzo przyjemny zapach. W smaku z początku ananasowo-słodowa słodycz, nuty ziołowe, następnie stanowcza goryczka. Nie znałem parametrów piwa przy degustacji, ibu oceniłem na około 80, więc dużo się nie pomyliłem. Alkohol mnie zaskoczył, nie było czuć tych 9%. Ogólnie piwo bardzo treściwe ale jednocześnie łatwo pijalne jak na 100 IBU i 9% alk. Chętnie spróbowałbym więcej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.