Artezan Podwójny Pacific
Artezan Podwójny Pacific
Artezan Podwójny Pacific
% alk. 7.0
Blg 16.8
IBU 55
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Mocniejsza wersja najpopularniejszego piwa browaru Artezan. Piwo występuje w dwóch opcjach nazewnictwa - na etykietach z nowej serii widnieje w rodzimym zapisie Podwójny Pacyfik, na grafikach i w opisach promocyjnych zaś jak w klasycznej wersji Podwójny Pacific. Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, niepasteryzowane. Swoją premierę miało w pubie U Fotografa w Lublinie 13 lutego 2016 roku.
Dodał: bartekn - 2016-03-03 08:19:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7,44 / ilość: 9
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,5 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bartekn
starstarstarstarstar
2016-03-08 00:32:34
Bardzo dobre piwo, czytając część opinii w internecie spodziewałem się trochę zbyt dużo alkoholu w smaku (ogólnie po prostu \"toporną\" wersję Pacifica), a jest z balansem i smacznie. Barwa miedziana, opalizujące, z obfitą, kremową pianą utrzymującą się w cienkim pierścieniu do końca degustacji. W zapachu jak w klasycznym Pacificu - owoce tropikalne, trochę cytrusów, mocny, przyjemny zapach. W smaku podobnie, bardziej słodko po każdym łyku, goryczka też wyższa, lecz świetnie ułożona. Piwo rozgrzewa, alkohol gdzieś tam się lekko przebijał, ale jeśli jest pite dobrze schłodzone nie powinien się wybijać na pierwszy plan. Artezan - dobra robota.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-02-25 14:03:22
Kolejna, bardzo solidna propozycja od Artezana. Mocne, ale absolutnie nie wyczuwalny alkohol. Aromat słodkich owoców, trochę cytrusów. W smaku pełne, wyraziste z umiarkowaną, niezalegającą goryczą. Piana bardzo ładna i trwała. Artezan powinien być wybierany w pierwszej kolejności jako przedstawiciel polskiego kraftu na wszelkiego rodzaju imprezach ogólnoeuropejskich, światowych.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.