Artezan Fafik Single Hop Galaxy
Artezan Fafik Single Hop Galaxy
Artezan Fafik Single Hop Galaxy
% alk. 4.0
Blg 10.0
brak koduaddbarcode
cena: 8 zł

Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane, niepasteryzowane.

Składniki: woda, słód pszeniczny wędzony drewnem dębowym, chmiel Galaxy, drożdże.
Butelka o pojemności 500 ml.
Dodał: LubelskiFull - 2016-05-01 12:48:36

oceny Oceny

Użytkownicy 6,94 / ilość: 16
Goście 5,75 / ilość: 4
średnia6,7 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar
2022-05-29 14:00:36
Mam to piwo w ręku, ale z inną etykietą - nie ma informacji o \"single hop galaxy\", Artezan i Fafik małą czcionką na dole etykiety, a na górze napis \"w stylu grodziskie\". Piwo jest spasteryzowane. Alko i Blg się zgadzają.

W aromacie, wyglądzie i w smaku mamy świetnego Grodzisza: wędzonka, słomkowy klar, wysycenie i szalona pijalność. Do tego mamy tu wzorową wytrawność (a nie wodnistość!), lekką kwaskowość oraz tytoniową goryczkę na finiszu - wszystko to współgra ze sobą niczym orkiestra symfoniczna i dostarcza oryginalnych wrażeń.

Kupiłem w Lidlu - była tylko jedna butelka. Brakuje takich piw na rynku, a szkoda - po stokroć wolę to niż setną interpretację Witbiera.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2022-06-01 22:39:02
To nie ten Fafik. Single Hop Galaxy to było jednorazowe piwo z 2016, w 2015 był Fafik Saaz.Motueka.Rakau. Ten z Lidla to podstawowy, bez ekstra chmielenia. Dodałem go przed chwilą https: / / ocen-piwo.pl / artezan-fafik-w-stylu-grodziskie-s1-n23935
awatar
davenr
starstarstarstarstar
2016-11-30 16:02:41
Warka do 23.12.2016

Barwa słomkowa, piwo zdecydowanie zmętnione oraz nieprzejrzyste. Po nalaniu tworzy się ładna drobno-pęcherzykowa,śnieżnobiała piana na około 1,5 cm, która długo się utrzymuje oraz pozostawia niewielki lacing. W aromacie są mocno wyczuwalne dym ogniskowy, wędzonka, oraz lekka nuta owocowa z chmieli.
Smak: lekko wytrawny, na pierwszym planie oczywiście wędzoność z lekkim finiszem chmielowym. Wysycenie jest na średnim poziomie co w połączeniu z owocowymi nutami chmielu czyni piwo rześkim.
Jest to moje pierwsze spotkanie z grodziskim, zatem nie mam wielkiego porównania. Jednak na podstawie swojej opinii oraz innych mogę śmiało stwierdzić iż jest to godny przedstawiciel stylu. Ogólnie 7/10 polecam.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
ArMagh
starstarstarstarstar
2016-11-15 14:42:22
Warka: do 24.12.2016

Wygląd: barwa słomkowa, delikatnie zmętniona. piana po nalaniu na ok 1,5 cm; po uwolnieniu dużych bąbli tworzy się dronoziarnista, kilkumilimetrowa warstwa która zostaje do końca; lacing niepozorny, w postaci kilku dużych plam
Aromat: dym ogniskowy, dość przyjemny, bardzo daleko cytrusy
Smak: wytrawne, z posmakiem dymu z ogniska(bardziej subtelne niż typowa \"wędzonka\" za którą w piwie nie przepadam) i finiszem chmielowym.
Piwo syte jak na 10blg. Średnio-wysokie wysycenie +nuty cytrusowe chmieli czynią piwo bardziej rześkim.
Podsumowując: nie jest to mój styl, ale na pewno warto spróbować. Piwo dobre i z bardzo ciekawym posmakiem i aromatem słodów wędzonych.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-05-04 12:18:10
Bardzo solidny grodzisz od Artezana, takiego się właśnie spodziewałem. Przez dym lekko przebija się nuta od Galaxy, ale jest ona bardzo subtelna, mogłaby być trochę wyraźniejsza bo bardzo lubię ten chmiel. Piwo lekkie, pijalne, orzeźwiające- bardzo dobry przedstawiciel stylu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.