Aro Piwo Jasne
Aro Piwo Jasne
Aro Piwo Jasne
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode

Produkt browaru Van Pur, dla Makro Cash and Carry Polska. Dostępne jedynie w wersji puszkowej, przy czym jest to ciężka puszka, z pewnością nie aluminiowa. Piwo jasne pasteryzowane, zawiera słód jęczmienny, tylko takie informacje na temat składu piwa. Barwa złocista, idealnie klarowna. Piana biała, raczej niska, drobnoziarnista. Opada bardzo szybko do podziurawionego kożucha, z czasem całkowicie znika. Zostawia bardzo delikatne ślady na szkle. Aromat ledwo wyczuwalny, słodowy. W smaku umiarkowana słodowość, goryczka na poziomie minimalnym, na finiszu możliwe do wyłapania nuty metaliczne. Ogólnie sprawia wrażenie wodnistego. Wysycenie średnie.
Dodał: Stacher93 - 2014-05-19 12:20:45

oceny Oceny

Użytkownicy 2,67 / ilość: 3
Goście 3,71 / ilość: 7
średnia3,4 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
PanMagister
starstarstarstarstar
2018-04-10 09:49:43
Najgorsze piwo jakie piłem, \"wypchało\" z pierwszego miejsca Hermann'a Muller'a.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 1 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-09-22 22:45:25
Piana biała, drobnoziarnista mizernej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, szczątkowy lacing. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie przejrzyste i klarowne, nie zmętnione. W zapachu czuć tanie, jasne piwo, to znaczy landryna, trochę słodu i alkoholu. W smaku płaskie, wyczuwalne żelazo, sam słód i woda o jakiejkolwiek goryczce można zapomnieć, wysycenie na średnio-niskim poziomie, landryna jest wszechobecna. Pite w wersji puszkowej, bo chyba tylko taka występuje, sama puszka w bardzo złym stylu, w życiu nie sięgnąłbym po nią na półce sklepowej. Warka 22.09.2016, także wypite w ostatni dzień przydatności. Że tak powiem...szczyny bobra, ale tego się spodziewałem i byłem na to przygotowany, gdyby nie to, mogło by być różnie...gazowana, słodowa woda, da się wypić i nic więcej 3 powinno więc być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-05-22 20:09:10
Kupione dla statystyki, miało odgrywać rolę tego, które podczas degustacji pijemy na samym końcu.Głównie dlatego, iż kubki smakowe są już wystarczająco zmęczone po dużej liczbie wcześniej pitego piwa.Sama puszka ukazuje z czym mamy doczynienia.Tanie, zwyczajne i marketowe piwo.W zapachu tylko słód.W smaku również lekka słodowość i minimalna goryczka z nutami metalicznymi.Wodniste, tanie, powiedzmy, że piwo.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.