Argus Rubi Malina
Argus Rubi Malina
Argus Rubi Malina
% alk. 4.5
brak koduaddbarcode

Piwo z napojem o smaku malinowym (piwo 91%, sok o smaku malinowym 9%).
Uwarzone w Browarach Łódzkich na zlecenie niemieckiej sieci handlowej Lidl.
Dodał: Shinodin - 2018-04-14 08:08:23

oceny Oceny

Użytkownicy 3,67 / ilość: 3
Goście 6 / ilość: 6
średnia5,22 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2018-05-26 19:54:55
Moim zdaniem praktycznie nie widać różnicy w stosunku do Reddsa. Smak podobny, wygląd piwa podobny, piana tak samo szybko znika. Ale cena sporo niższa.
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2018-01-18 18:50:20
Dla fanów słodkich smaków ten Argus podejdzie. Piwko jest słodkie ale i kwaskowe posmaki występują. Aromat owocowy ale raczej nie naturalny. Wypić się da ale wracać nie zamierzam.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar
2017-12-30 20:46:03
Nawet jak na tanie piwo smakowe nie jest zbyt dobrze. W smaku za dużo chemicznej nuty owocowej, choć na upartego można doszukać się i żurawiny, zaś w aromacie można wyczuć, że jednak jest to piwo, bo są i ślady mokrego kartonu. Kolor różowawy też wygląda sztucznie. Całość - nie odrzuca, ale też w jakikolwiek sposób nie sprawia, że degustacja łączy się ze śladami przyjemności. Przełknąłem szybko pół puszki i wiem, że raczej na kolejną próbę się nie skuszę.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-11-01 20:14:04
Piana biała drobno i gruboziarnista z odcieniami różu, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, śladowa forma lacingu. Barwa jaśniejsza różowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty czerwonych owoców z przewagą żurawiny, chemiczna landrynka. W smaku oczywiście słodziutkie, na podniebieniu pozostają nieprzyjemne chemiczne posmaki, jakaś tam kontra kwaskowa...goryczka praktycznie żadna, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Pite w wersji puszkowej nie wiem czy występuje butelkowa, sama puszka w zielonej kolorystyce, graficznie ubogo, prawie wcale nie opisana. Warka 28.03.2018. Kolejne chemiczne, owocowe pseudo piwo dostępne w jednym ze znanych dyskontów. Przyjemność z picia bardzo niska, chemiczna landrynka jest wszechobecna, a cała żurawina również nie smakuje naturalnie. Moja ostateczna ocena to 4, choć chyba i tyle to za dużo jak na taki wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.