Arcybrowar AIPA
Arcybrowar AIPA
Arcybrowar AIPA
% alk. 7.0
Blg 16.5
IBU 60
brak koduaddbarcode

Piwo warzone powoli, łódzki browar rzemieślniczy założony w 2015 roku, warzy w Browarze Jana Olbrachta. Zaczynamy naszą piwną podróż stylem, który rozbudził rzemieślniczą rewolucję. Oto American IPA, bogate w owocowe i cytrusowe aromaty z wyraźnie przebijającą się żywicą. Zamknij oczy, weź głęboki oddech i przygotuj na iście amerykańskie doznania.
Dodał: Shinodin - 2016-03-29 20:22:47

oceny Oceny

Użytkownicy 6,88 / ilość: 8
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia7 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2016-08-05 16:29:04
O jak dobrze ze tak malo czuc cytrusow ! Wole takie, wywarzone piwo - pomiedzy lekka goryczka, dalekim karmelem i lekkim powiewem cytrusow. Bingo! Brawa, zwlaszcza jesli to debiut i nowy browar.
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-02-23 09:52:45
Kolejna całkiem dobra AIPA na rynku, ale absolutnie nie powalająca. Jak napisał Shinodin brakowało nut cytrusowych, orzeźwiających. Plusem jest na pewno wytrawność- piwo nie daje słodem karmelowych tak jak większość wypuszczanych piw w tym stylu w ostatnim czasie. Nie wybrałem sobie sam tego piwa tylko dostałem w gratisie od sprzedawcy. Po degustacji stwierdzam że nie żałowałbym że go nie kupiłem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-02-20 19:56:34
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, średniej jakości lacing, wysoka na około pół centymetra, powoli opadająca do cienkiego wianuszka okalającego ścianki szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, delikatnie zmętnione. W zapachu mocne, karmelowe nuty połączone z żywicznymi akcentami, niestety nie czuć praktycznie wcale cytrusów, które cenię w tym stylu piwa. W smaku jest podobnie treściwe, głębokie w smaku, lecz jednak tylko i wyłącznie karmelowe i żywiczne AIPA, przynajmniej goryczka jest solidna, kontra słodowa dobra, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta a raczej naklejka w ciekawym stylu, nowoczesna a zarazem prosta. Tak jak już wcześniej wspomniałem wolę bardziej cytrusowe AIPY, a tutaj cytrusów jak na lekarstwo...nowy browar, pierwsze piwo stworzone, nie jest źle, choć nie do końca trafili w mój gust smakowy, mniej niż 7 jednak nie dam.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.