Anyżus Kraftus
Anyżus Kraftus
Anyżus Kraftus
% alk. 5.8
Blg 13.5
5903021500465addbarcode

Tradycyjnie ważone zimą w gospodarstwach północnej Francji, spożywane latem przez robotników sezonowych podczas prac polowych. Aromatyczne, przyprawowe i owocowe dzięki unikalnym szczepom drożdży górnej fermentacji. (opis z etykiety)
Dodał: Holsten_SA - 2018-07-03 09:12:41

oceny Oceny

Użytkownicy 5,67 / ilość: 3
Goście 6 / ilość: 1
średnia5,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-05-11 22:31:05
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu dziwne, ale wyczuwalne są akcenty pszeniczne, czyli banany i goździki, a jest to piwo dolnej fermentacji, anyżowe klimaty. W smaku nadal to samo, goździki, banany oraz drożdże, anyż jest tylko tłem i nie tak łatwo się go doszukać, dobra kontra słodowa, słaba kwaskowa, goryczka iluzoryczna, wysycenie na dość wysokim. Kapsel od browaru Staropolskiego, etykieta w żółto-niebieskiej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 01.05.2019. Bałem się tego anyżowego piwa, gdyż po prostu nie przepadam za smakiem anyżu, a wręcz staram się go unikać. Na szczęście piwo poszło bardziej w stronę bananów i goździków oraz słodyczy, co więcej nie jest to wyrób wadliwy. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego a tutaj... pszenica? Dziwna sprawa, w moim mniemaniu taka 6 będzie akuratną oceną. Fani anyżu, możecie być zawiedzeni.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2018-05-11 22:12:49
Kolejny produkt z nowej serii zduńskowolskiego browaru. W piwie zastosowano słody - Pilzneński, Monachijski i Karmelowy jasny, Chmiele - Styrian Goldings i Sybilla. Ponadto drożdże dolnej fermentacji, anyż i wodę. Ciekawa rzecz. Mętne piwo ponoć sezonowe przypominające w smaku pszeniczniaka, ale bez bananów. Tego anyżu mogłoby być więcej. Za Chiny Ludowe nie pojmuje jednak co wspólnego z Francją ma widniejący na etykiecie Zeus gromowładny. 7 -
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-06-06 14:24:48
Następny specjalista, etykieta mu się nie podoba, bo nie ma nic wspolnego z Francją. Aaaahahahahha
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.