Antybrowar PROmocja
Antybrowar PROmocja
Antybrowar PROmocja
% alk. 8.2
Blg 19.0
IBU 30
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu Winter Warmer, uwarzone przez łódzki browar Antybrowar. Jest to czwarte piwo uwarzone przez ten niedawno-powstały, stacjonarny browar.
Składniki: woda; słody jęczmienne (pale ale, monachijski, Carabelge, Specjal W); chmiele: Marynka, Tomahawk; drożdże: US-05; przyprawy: pieprz czarny, ziele angielskie, cynamon, kardamon.
Dodał: Marianek - 2016-03-01 20:41:55

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2016-04-05 21:36:52
Aromat półsłodki, choć orzeźwiający. Dzięki przyprawom można odnieść wrażenie że mamy do czynienia z jakimś piwem pszenicznym np. saison. Aromat jest właśnie taki stosunkowo lekki, rześki, przyprawowo owocowy. Choć podbudowa słodowa wyraźnie zaznaczona. Poza tym nutka suszonych owoców, kojarzących się z kompotem wigilijnym. Złożony i przyjemny aromat.

Piwo o ciemnobursztynowej barwie, kolor wpadający w rubin. Piana dość obfita, beżowa. Zbudowana z różnej wielkości bąbelków. Głównie jednak średnie. Znika niestety kompletnie i niezbyt ochoczo zdobi szkło.

W smaku lekko karmelowo, wyczuwalny alkohol w postaci wyraźnego rozgrzewania w przełyku. Przyprawowość jest wyczuwalna, nadaje piwu wyraźny posmak grzanego wina. Goryczka średnia, jak i wysycenie.

Mimo wszystko przeciętne piwo. Niczym nie zachwyca, nic nie urywa.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 9, wygląd: 6 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2016-03-03 19:51:19
Piwo świąteczne. 19% ekstr., 8,2$ alkoholu, 40 IBU
Kolor ciemno bursztynowy, mętny, piana niezbyt obfita, ale zostawia silny ślad na szkle.
Aromat z butelki: piernik i palone słody. Ze szkła dochodzi mocny korzenny akcent ? goździk a za nim: piernik i palone nuty. O ile z butelki aromat ?ciężki? to ze szkła ?lżejszy?, gdyż goździk go ?odświeża?. Smak podobny jak aromat ze szkła. Nawet jakby troszeczkę śliwkowy mus wchodzi w to wszystko. Ewidentne skojarzeni z ciemnym ciastem świątecznym. Nie ma za to goryczki chmielowej, jest silny akcent korzenny. Z czasem potęguje się i staje się ostry, niczym pieprz. Słowem - piernik w płynie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2016-03-01 20:45:53
Pierwsze piwo z tego browaru jakie miałem okazję degustować. Było w częstochowskiej Piwiarni na kranie i zdecydowałem się na 0,3%, ponieważ przy tym woltażu mogło być różnie. Piwo to okazało się całkiem przystępne jak na takiego mocarza. Trochę ziołowe, przyprawowe i owocowe z delikatnie wyczuwalnym alkoholem na finiszu. Mocno rozgrzewało, byłem zdumiony, ponieważ dość szybko je wypiłem i poczułem to przez mocne osłabienie. Ciekawy pomysł i dobre wykonanie. Nie jestem ogólnie fanem tego typu piw, ale nie mogę powiedzieć, że Promocja to nieudana oferta na długie zimowe wieczory.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.