Anchor California Lager
Anchor California Lager
Anchor California Lager
% alk. 4.9
USA USA
brak koduaddbarcode

Browar Anchor powraca do czasów Gorączki Złota, kiedy to w roku 1876, mały, kalifornijski browar Boca uwarzył pierwszego, prawdziwego lagera dostępnego w Kaliforni. Anchor California Lager jest odtworzeniem, tego historycznego amerykańskiego piwa. Uwarzone w browarze Anchor w San Francisco, za pomocą lokalnych, jęczmiennych słodów, chmielu Cluster, oraz specjalnych lagerowych drożdży. Piwo po raz pierwszy zostało uwarzone w 2012 roku, natomiast pierwsze butelki pojawiły się rok później.
Dodał: oranjefan - 2015-06-07 09:14:45

oceny Oceny

Użytkownicy 6,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2015-06-07 17:15:44
ok, piwko dodane do katalogu wiec pora na krotka recenzje. krotka, bo i wiele o tym piwie napisac sie nie da. Bowiem ile mozna sie rozwodzic nad lagerem? ;) Barwa zlota, idealnie klarowna, ladna. Piana biala, obfita choc zbudowana glownie ze sredniej wiekosci babelkow. Na plus to ze ladnie zdobi szklo. Aromat malo intensywny w prownaniu do innych craftowych lagerow. Chmielu sie tutaj nie doszukalem, glowna nuta to slod, i to taki malo przyjemny. W smaku tez piwo zdecydowanie slodowe, lekkie i srednio tresciwe jak na lagera. Niby nie najgorzej, zwlaszcza ze jest jakis aftertaste w postaci takiej ziolowej, nieco aptecznej goryczki, ktora mi nie przypadla, ale nie mozna powiedziec ze piwo jak woda. W Polsce pewnie ciezkodostepne, a i za pewne drogie, w zwiazku z czym nie polecam.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.