American Transatlantyk Wheat
American Transatlantyk Wheat
American Transatlantyk Wheat
% alk. 5.6
Blg 12.5
brak koduaddbarcode

To lekka orzeźwiająca kompozycja nie tylko na ciepłe dni. Niska goryczka i bogaty cytrusowy aromat, pochodzący z amerykańskiego chmielu sprawiają że rejs będzie niezapomniany:)
Dodał: JOKER_ - 2017-10-01 07:56:27

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-10-08 18:52:29
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, jako taki lacing. Barwa jaśniejsza piaskowa, nieznacznie zmętnione, nie do końca przejrzyste i klarowne. W zapachu nuty słodowe, karmelowe akcenty, cytrusy gdzieś daleko w tle, lekka owocowość. W smaku słodkie, goryczka praktycznie żadna, brak nut charakterystycznych dla pszenicy, dla amerykańskich chmieli w sumie też, coś jakby sztuczna karmelowość, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Jana, etykieta w pomarańczowej kolorystyce, graficznie...ster statku, dużo sterów...nienajgorzej opisana. Warka 04.10.2017. Powiem szczerze...dramat, ani to American ani Wheat...browar Jana przyzwyczaił mnie do wyższej jakości. Transatlantyk natomiast to zdecydowane obniżenie lotów...chyba, że trafiłem na wadliwą warkę. Sam karmelowy substytut, piwo nie ma w sobie praktycznie nic z deklarowanego stylu, jest słodko, zbożowo. Gdzie ta pszenica, gdzie te cytrusy...jestem bardzo mocno rozczarowany i za to rozczarowanie dam 4.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
JOKER_
starstarstarstarstar
2017-09-20 09:36:50
barwa złota - lekko mętny. lasing - średnio bąbelkowa niskie wysycenie.zapach delikatny z odczuwalną nutą miodową. smak goryczkowy o mocnych nutach cytrusowych.dobre piwko polecam:)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.