Amber Toast Niefiltrowane
Amber Toast Niefiltrowane
Amber Toast Niefiltrowane
% alk. 5.8
Blg 14.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

TOAST to jubileuszowe piwo dedykowane wszystkim miłośnikom złotego trunku, w podziękowaniu za wspólne lata spędzone w naszym towarzystwie, przy piwie i naszych piwnych odkryciach. TOAST za pionierskie produkty, które wprowadzaliśmy na rynek piwny i które na trwałe zmieniły nasz polski piwny świat. TOAST za każdy wspólnie spędzony wieczór. TOAST jest piwem ciemnym, niefiltrowanym, naturalnie mętnym. Piwo jest treściwe. W smaku wyraźnie czuć przyjemną chlebowość oraz karmelowe nuty ciemnego słodu. W tle uwagę zwraca klasyczna chmielowa goryczka, tak uwielbiana przez wielbicieli piwa. Piwosze będą również zachwyceni gęstą, kremową, drobnoziarnistą pianą.
Dodał: admin - 2014-11-12 09:51:57

oceny Oceny

Użytkownicy 5,65 / ilość: 34
Goście 6,38 / ilość: 13
średnia5,85 / ilość: 47

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2015-05-27 15:58:26
Niezbyt udany ten Amber Toast mnie to piwo nie smakowało w smaku jakoś takie nijakie czuć alkohol jedne co to kolor piwa ładny :)
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2015-05-21 23:27:58
Cena : 4,50 ( 500 ml ) , Piana : bardzo gęsta leciutko kremowa , drobniutkie pęcherzyki ,zostawia przepiękne firanki na szkle jak by narysowane kolor : ciemnybursztyn , zapach : karmel , smak : poczucie karmelu , dobijają się również aromat kawy , słody drobno palone ,
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 3 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2015-03-03 16:21:32
Barwa ciemniejszego bursztynu, umiarkowanie zmętniona.Piana w kolorze kremowym, złożona głównie z średnich pęcherzy, które szybko zwiększają swoją objętość i stają się duże.Po nalaniu piana jest obfita, jej wysokość to około cztery centymetry.Na powierzchni ma bardzo gładką strukturę, jednak patrząc od boku, można zaobserwować wiele dużych bąbli.Opada powoli do około centymetrowej zwartej kołderki i w tym stanie trzyma się do samego końca.Ładnie oblepia szkło, ślady nie są równe, za to dość grube i trwałe.Aromat o średniej intensywności, zdominowany przez akcenty przypieczonej skórki chlebowej.Pojawia się też subtelna nuta karmelowa i odrobina słodkości.Smak to odzwierciedlenie aromatu, piwo nie jest specjalnie treściwe.Akcenty chlebowe przeplatają się z karmelem, lekką słodyczą i dość dziwnym kwaskowo-musującym finiszem.Bliżej końca degustacji piwo wydaje się wręcz wodniste.Goryczka, która ujawnia się na końcu jest epizodyczna.Nasycenie średnie w stronę niskiego.Bardzo przeciętne, niczym nie wyróżniające się piwo.Trochę dziwię się filozofii Ambera, bo skoro to ma być oficjalne piwo na dwudziestolecie to trochę mało się postarali.Sam wybrałbym jakiś ciekawy, oryginalny gatunek na piwo jubileuszowe.Toast to trochę bezpłciowe piwo, w którym jedyną zaletą jest całkiem ładna, wysoka i trwała piana.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
milo
starstarstarstarstar
2015-02-04 19:03:08
szału nima ale lepsze od perły
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.