Ambar Export
Ambar Export
Ambar Export
Strong Pale Lager
% alk. 7.0
brak kodu


Hiszpańskie piwo do którego produkcji użyto trzech słodów. Podwójna fermentacja. Barwa czerwonawa (Specjal Red Brew - napis z etykiety) - wygląda świetnie. Zapach delikatny, w smaku wyczuwalne słody i alkohol, średnia piana. Dobrze pijalne.
Dodał: Borsuk77 - 2013-12-27 12:48:08

Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 4
Goście 6,5 / ilość: 4
średnia 6,63/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Shinodin

2015-06-04 19:45:16
Ambar export Piana w miarę gęsta i puszysta,drobnoziarnista z jako takim lacingiem, wysoka na około centymetr wolno opadająca, nie do końca biała.Barwa ciemna bursztynowa, przejrzyste. Zapach przyjemnie słodowy, niejednostajny, czuć różnorodność słodów. W smaku mocne, wyraziste, typowy strong lager, dość słodowe, troszkę wyczuwalnego alkoholu, słabsza goryczka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Etykieta dobrze pomyślana jeśli chodzi o eksport, kapsel, fajny unikalny. Generalnie ciekawy strong lagerek, jednak nadal jest to średnia półka, dam 6, bo jak na hiszpańskie warunki nie jest źle.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Borsuk77

2013-12-27 20:24:07
Najpierw (przy wprowadzaniu piwa do katalogu) było w miarę możliwości obiektywnie. Teraz odczucia własne: kolor naprawdę znakomity (czerwień niemal zachwycająca, bomba prawdziwa), zapach - delikatny i przyjemny, smak - wyczuwalny alkohol (ale przyjemna dawka i posmak alkoholowy także), delikatny, ale z tym "czymś", wyczuwalna karmelowa baza, wysycenia - słabe, piana - dość przeciętna. Reasumując - po degustacji kilku czy dziesięciu nieznanych mnie wcześniej piw z Madrytu, Ambar Export to jedno z najlepszych na tle konkurencji z Hiszpanii, Peru czy Argentyny. Ogólnie bez "geografii" - dobre piwo o niemal doskonałym wyglądzie.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010