Amager & La Pirata La Pirata
Amager & La Pirata La Pirata
Amager & La Pirata La Pirata
% alk. 7.2
IBU 19
5704603303333addbarcode

Double Dryhopped Hazy Fruit IPA o nazwie La Pirata będące owocem kooperacji duńskiego Amagera i hiszpańskiego Cerveses La Pirata.
Składniki: woda, słód jęczmienny pilzneński, słód pszeniczny, słód owsiany, laktoza, pure z brzoskwini, pure z moreli, chmiele Columbus, Simcoe, Amarillo.
Dodał: nietzsche - 2019-11-03 09:14:16

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-11-02 23:54:56
Wygląd: barwa słomkowa, nieklarowne, pływają jakieś drobiny, ładna piana, ok lacing
Zapach: zapach jest obłędny, zmieszanie aromatu pure moreli i brzoskwini z chmielami dało takie mega słodkie cytrusy, klementynki i mandarynki, dodatkowo coś jak vibovit, do tego nuta żywiczna, może i cebulowa, ostra zbożowa, to wszystko z jogurtem, pachnie jak taki koktail mleczno-owocowy, wyraźny aromat waniliowy, nie wiem od czego
Smak: doskonale ułożone, gładziutkie, delikatnie wyklejające, choć czuć, że to ułuda i faktura, może słód owsiany i laktoza, bo ono jakieś pełne nie jest, nie zdziwiłbym się, gdyby miało z 16 Plato, goryczka zaznaczona, grejpfrutowa, może mieć powyżej tych 19 IBU, alkoholu nie czuć, delikatne gryzienie od chmielin, nachmielone jest w opór, owoce tropikalne, słodkie cytrusy, brzoskwinia, rzecz jasna, inne biale owoce, o dziwo jakaś nuta kaszki bananowej, jakieś zielsko, odrobina żywic, mocno kwiatowy aromat, ta zbożowość w smaku już nie tak wyczuwalna, za to jogurtowość, mleczność wysoka, w smaku też jest nuta waniliowa, która do tej mleczności pasuje. Piwo kompletne, chciałbym napisać: jest bardzo dobre, ale... ale się nie da ;)
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010