Alternatywa 3#1 Angielski Porter Czekoladowy 14°
Alternatywa 3#1 Angielski Porter Czekoladowy 14°
Alternatywa 3#1 Angielski Porter Czekoladowy 14°
% alk. 5.5
Blg 14.0
5906874474037addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Śląski Browar Alternatywa.
Szlachetne, ciemne piwo górnej fermentacji, uwarzone w stylu angielskiego portera. Słodowa baza powstała z połączenia słodów jasnych i monachijskich, a czekoladowy charakter piwo zawdzięcza specjalnym słodom palonym oraz dodatkowi kakao. Zbalansowane, lekkie, bardzo pijalne, w odbiorze delikatna goryczka i wyraźne nuty słodowo - czekoladowe.
Skład: Słody ( Pale Ale, Karmelowy Ciemny, Czekoladowy Jasny, Czekoladowy Ciemny, ), Chmiele ( Iunga ), Drożdże ( Danstar Nottingham ), Kakao.
[opis za oficjalną stroną internetową producenta]
Dodał: Thesloma - 2018-04-23 13:23:35

oceny Oceny

Użytkownicy 7,75 / ilość: 4
Goście 2 / ilość: 1
średnia6,6 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Damcio88
starstarstarstarstar
2019-12-03 17:34:28
Nawet całkiem fajne dobre piwo. Akcenty zbożowe, palone, aromat zdominowany przez nuty kawowe. Smakuje podobnie: kawa, paloność. Brakuje mi tu czekolady, o której jest wzmianka. O tyle o ile w aromacie te nuty, choć nikłe można wyodrębnić to w smaku cech czekoladowych, kakaowych nie wyczuwam. Ciemne, palone słody nadają całości lekkiej goryczki. Brak pełni. Piwo jak dla mnie za wodniste, ale pije się to przyjemnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2018-08-08 22:25:25
Barwa ciemno brązowa , coś jak coca cola , piana trwała zostawia powłokę do końca , lekko beżowa , drobne oczka głównie. Jest ładny lacing W aromacie czuć czekoladę , słodki karmel . słody . jak najbardziej stylowe. W smaku sesyjne , niska goryczka, czuć słodki karmel i czekoladę , czuje się jak bym pił piwo w Anglii w pubie . Jak ktoś lubi wyspiarskie klimaty będzie zadowolony. Mogło by być mniej wodniste i bardziej pełne w smaku ale kupując je spodziewałem się tego. Jest delikatna paloność , czekolada , słodki karmel przyjemnie w smaku , chciałbym spróbować z pompy. Warka 16,10,18 polecam jak ktoś ma ochotę na coś klasycznego i sesyjnego :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.