Aliwaria Złote
Aliwaria Złote
Aliwaria Złote
% alk. 4.8
Blg 12.0
4810038004736addbarcode

Klasyczne jasne, pasteryzowane piwo o bogatym smaku, dojrzałym aromacie oraz o złocistej barwie z białoruskiego browaru Pivzavod Alivaria, który jest częścią grupy Carlsberg. W 2015 roku w Belgii piwo dostało Piwny Oskar - Crystal Taste Award.
Dodał: tomucho77 - 2017-01-26 22:06:28

oceny Oceny

Użytkownicy 4,14 / ilość: 7
Goście 9 / ilość: 1
średnia4,75 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2018-12-01 15:00:28
Kupiłem w Piotrze i Pawle. Koncernówka o wodnistym, słodowym smaku. Po wzięciu większego łyka pojawia się landrynka. Do spróbowania i zapomnienia. Powtórki nie przewiduję.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2018-09-15 23:34:48
Wygląd: kolor słomkowy, spora piana, ale nietrwała,
Zapach: nia ma prawie żadnego, tak koncernowo, może to i minus, ale nasze regionalne potrafią walić niemal gównem, więc należy to docenić
Smak: Nie jest tak źle, spodziewałem się totalnej wody, a to ma smak, jest słodowe, choć może raczej ryżowo-kukurydziane, jakiś kwiatowy posmak chmielu jest, goryczki żadnej. Jedyne co tu jest dziwnego to taki aromat: zielone jabłko (znak Carlsberga) ? guma balonowa ? landynka, ale umówmy się, to nie jest najobrzydliwsza rzecz jakiej można doświadczyć w piwie. Uczciwy średniak, jak na koncerniaka to niemal wyróżnienie. Czy bym go powtórzył? Pewnie nie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-07-08 15:12:07
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty słodowe, kukurydziane klimaty, wyraźnie zaznaczona chemiczna landrynka, lekkie zboże. W smaku slodkawe z nieznacznym akcentem dms w postaci gotowanych warzyw, sporo kukurydzy, a jeszcze więcej nienaturalnej landrynki, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, słaba kontra kwaskowa, po ogrzaniu ujawnia się alkoholowa woń, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły złoty, etykieta również w złotej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie. Warka 06.01.2019. Mocno chemiczne, jasne piwo, smak dominuje chemiczna landrynka oraz dms, dużo słodowości, efekt orzeźwienia praktycznie żaden, tak samo jak przyjemność z picia. Takimi wyrobami Białoruś nie wyrabia sobie solidnej marki w piwnym świecie, ode mnie tym razem 3 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 3 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2017-12-04 21:14:50
Barwa Jasno-Złota Klarowna Aromat Słodowy Lekko Kukurydziany w Smaku Słodowo-Kwaskowe Puste Wysoko Wysycone Wodniste Nijakie Białoruskie Badziewie Nie Wiele Różniące Się Od Naszych Koncerniaków.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.