Aliwaria Karol Jan Blonde
Aliwaria Karol Jan Blonde
Aliwaria Karol Jan Blonde
% alk. 5.9
Blg 14.0
4810038004163addbarcode
ulubione: 1

Jasny lager z piękną, obfitą pianą, osadzającą się na szkle i pozostającą na powierzchni, także dzięki dobremu, ale nie przesadzonemu nasyceniu. Wyczuwalne nuty jabłka, kandyzowany cukier. Słodkawe, gładkie i słodowe z estrowym wykończeniem. Goryczka znikoma.
Dodał: tomucho77 - 2018-04-03 13:42:15

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 9
Goście 5,6 / ilość: 5
średnia6,21 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2018-12-22 15:59:17
Piana drobno-pęcherzykowa w kolorze écru. Obfita, utrzymująca się. Lacing w postaci ładnych, zdobionych kleksów. Barwa słomkowa-złota - przejrzysta lecz delikatnie nieco zamglona. W aromacie nuty maślane oraz akcenty lekkich, delikatnych biszkoptów - herbatników. W smaku nie jest jakieś wielce słodkawe. Słodowe owszem lecz piwo ma charakter lekko \"tłustawy\" z bardzo znikomą goryczką na finiszu. Podsumowując piwo bez wad i warte zdegustowania.
Wysycenie: średnie
Warka do: 10.03.2019
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-11-25 16:33:26
Niezłe piwko. Czuć nuty landrynkowe ale pijalność na wysokim poziomie. Duźo lepsze niźli większość polskich piw. Polecam.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-10-21 16:54:08
Piana praktycznie żadna, biała, drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią,następstwem czego brak lacingu. Barwa ładna, jaśniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty landrynkowe oraz słodowe, lekki dms w postaci gotowanych warzyw i kukurydzy, trochę karmelu, nic więcej się tutaj nie dzieje. W smaku podobnie, pustka, landrynka, dms oraz karmel, o przyprawach czy fenelowości można tylko pomarzyć, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Alivaria, etykieta elegancko wykonana graficznie, w dobrym stylu. Warka 10.03.2019. Nazywanie tego piwa stylem Blonde jest naprawdę marnym żartem, ciężko mi nawet nazwać je lagerem... Dziwię się poprzednikom i ich w miarę wysokim ocenom jak na taki szrot... zdecydowanie nie warte spróbowania gdyż nie posiada żadnych walorów smakowych, a podanie stylu Blonde jest w mojej opinii kryminałem. Dam 3 z ogromnym minusem, tylko dlatego, że miałem wątpliwą okazję degustować bardziej wadliwe wyroby.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 3 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-10-20 21:25:54
Nie jestem jeszcze tak zmanierowany, żeby nie doceniać smacznego lagera. Ładna piana, dobre skomponowane, gładkie, jak na lagerka to można zaryzykować - złożone. Coś z blonda ma, trochę jabłka, podkreślonego głównie na początku poprzez nagazowanie. Jeśli nie byłoby to ciekawym importem, a szeroko dostępnym piwem podstawowym, to nie miałbym nic przeciw.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.