AleBrowar What a Shot
AleBrowar What a Shot
AleBrowar What a Shot
% alk. 5.0
Blg 14.0
IBU 60
5903364108618addbarcode


Wszystko rozumiem, wszystko szanuję. Ale nikt nie wspomniał, że grizzly trzaskają selfiacze z personelem Yosemite! Co jeszcze? Może wspólne piwko po robocie? Mary Lou, polej wiadro West Coasta, bo misiu lubi wytrawne i gorzkie IPA.

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Pszeniczny, Carapils, Zakwaszający; chmiele: Cascade, Citra, Centennial, Amarillo.
Dodał: dropi6 - 2017-01-17 16:55:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7,25 / ilość: 32
Goście 7,6 / ilość: 15
średnia 7,36/10 / ilość: 47

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2018-11-07 21:13:52
Kolor złocisty, lekko zamglony. Piana jasna z drobnych i średnich pęcherzyków, bardzo obfita, sztywna, czasem opadła.
Aromat delikatny, wytrawny, chmielowy: cytrusy, żywiczno-leśny. Minimalna ilość owoców tropiku po słodszej stornie mocy.
Smak również wytrawny zbożowy, minimalnie karmelek. Wszystko to zakrywa solidna goryczka od pierwszego łyku, w nucie ziołowo-grejpfrutowej. Na finiszu leciutki kwasek.
Całość psuje nieco przegazowanie. Nie mniej piwo jest smaczne i bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2017-07-13 22:19:01
AleBrowar, Wrocław, 13.07.2017
każdy narzeka że Weast Coast to bardziej teraz w piwach karmel, nie ma żadnej goryczki. A tutaj przyznam, że wytrawna, i ze srogą gorycczą IPA, powiem że długo się tej goryczy z ust pozbyć nie mogłem, dla wszystkich hop świrów na pewno warte spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2017-06-24 23:16:55
Bardzo dobre West Coast, zapach mandarynkowo-grejpfrutowo-multiwitaminowy. W smaku czuć głównie amerykański chmiel: Goryczka jest sroga ale raczej nie zalegająca, bardzo dobrze wkomponowany chmiel. Ciało bardzo podobne do Crazy Mike za co należy mu się duży plus ;) Multiwitamina jest mocno wyczuwalna, genialne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-04-25 23:59:44
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, po otwarciu występuje zjawisko gaszingu, wielkie jej ilości wydostają się z butelki, przez co piwo ciężko przelać do szkła, lacing nieznaczny. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, wygląda jak świeżo wyciskany sok jabłkowy. W zapachu mocne nuty iglaste i sosnowe, chmielowe akcenty, gdzieś w tle cytrusy, nie są to jak dla mnie aromaty typowe dla tego stylu. W smaku solidna chmielowa goryczka, zalegająca na podniebieniu, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, sosna, żywica, ziemiste klimaty, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta jak każda w ich stylu fajnie wykonana graficznie i dobrze opisana, w zielonej kolorystyce. Warka 30.06.2017. Nie jest to typowe West Coast IPA, brakuje zdecydowanie cytrusów i owocowości jest iglastość oraz elementy sosny. Trochę męcząca jest ta goryczka, piwo nie jest wysoce pijalne, daleko w tyle za Vato Loco z browaru Jana czy Lowridera od Szpunta, nie wiem czy nie jest też minimalnie słabsze od West Coasta od Hedgehoga...nie trafione w mój gust smakowy, dlatego mogę dać maksymalnie 6 z plusem. Jedna z mniej interesujących propozycji od AleBrowaru choć nie najgorsza, ale wydaje mi się, że jest to obniżenie lotów.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010