AleBrowar Pear Time
AleBrowar Pear Time
AleBrowar Pear Time
Pear Pale Ale
% alk. 5.0
Blg 12.0
5907222039168


Uwarzone przez AleBrowar.
Żaden ze mnie kowboj, ale rekord baru jest mój! I nie mówię tu tylko o gruszkowym, rodeo. Na pewno pomogła niższa zawartość alkoholu i doskonały balans na linii słodycz-goryczka, ale nikt nie umoczył wąsa w Pear Pale Ale z AleBrowaru, szybciej niż ja.
Sugerowana temperatura serwowania 7-9°C.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-04 11:11:48

Oceny

Użytkownicy 6,25 / ilość: 8
Goście 7 / ilość: 1
średnia 6,33/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Barbarossa

2018-01-13 10:20:11
Pierwsze po pierwsze, to radzę otwierać nad zlewem, nie miłe zaskoczenie było. No gdyby nie przegazowanie, to wygląda całkiem ciekawie, i jak raz te pływające śmieci mnie nie odrzuciły, bo to są, (chyba?) resztki z gruszki. Czyli grucha będzie. W zapachu jest już całkiem ładnie, słodko, gruszkowo, estrowo. W smaku jest to niezupełnie oddane. Bo jak można było by się spodziewać słodkiego piwa, tak nie było. Było całkiem wytrawnie, kwaśnie, a momentami, ale to chyba tylko dla mnie nawet pochodzące pod motywy gose. Bardzo dziwny smak. Nie to że jest on zły, tylko jakoś nie uderza w moje gusta.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 4 )

Thesloma

2017-11-12 23:43:54
Zapach : tutaj owoce tropikalne , z lekką nutą jakby jabłek , może te gruszki trochę się przebijają ale bardzo delikatnie bo bardziej pachnie to estrowo tj. zielonym jabłkiem i ziołowo.

Smak : ogółem ziołowo-trawiasta goryczka tutaj przejmuje sporo część smaku , bardzo wysokie nasycenie , trochę cytrusowości , nastepnie ziołowość znów.

Oczekiwałem słodszego Pale Ale , a dostałem mało wyrazistą gruszkę , gryzące w podniebienie nasycenie , goryczka nie pasująca jakoś do tego piwa (posmak idący z goryczką) , ale inaczej piwo ogółem jest do wypicia choć oczekuje się czego innego , wyrób dobrej jakości dlatego taka ocena.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010