zamknij Zostań patronem na patronite
AleBrowar New England DDH DIPA Citra + Galaxy
AleBrowar New England DDH DIPA Citra + Galaxy
AleBrowar New England DDH DIPA Citra + Galaxy
% alk. 8.9
Blg 20.0
5907222039564addbarcode


Pisownia na etykiecie: NEW_ENGLAND_DDH_DIPA _CITRA+GALAXY Aksamitna struktura, stosunkowo niska goryczka i POTĘŻNY aromat uzyskany dzięki podwójnemu chmieleniu na zimno Składniki: woda, słód Pale Ale, słód owsiany, słód dekstrynowy, płatki owsiane, płatki pszeniczne, , chmiele: Citra, Galaxy, First Dry Hopping: Citra, Second Dry Hopping: Galaxy, drożdże.
Dodał: nietzsche - 2018-11-24 11:53:18

oceny Oceny

Użytkownicy 9,3 / ilość: 10
Goście 10 / ilość: 7
średnia 9,59/10 / ilość: 17

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2019-01-05 20:35:49
To było zaskoczenie. No wycisneli srogo. Dawno nie piłem, czy w ogóle gdzieś piłem tak pełną IPE i o smaku IPY. No nadal to new england, co nie nalezy do moich ulubionych, ale tutaj muszę przyznać, że i tak wchodzi.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
kasetinho
starstarstarstarstar

2018-12-23 11:17:46
Obłędne, tak samo jak poprzednik
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
Jacelinho
starstarstarstarstar

2018-12-20 22:32:15
Barwa żółta zmętniona , wygląda jak sok niemal. Piana w miarę trwała i zostawia jako taki lacing. W aromacie bardzo ładnie , fajnie czuć owoce tropikalne , w porównaniu do poprzednika jest trochę mniej żywicy , a bardziej soczkowy aromat. Mniej marakuji , bardziej pomarańcza , multiwitamina. Wg mnie aromat tak samo rewelacyjny. W smaku jest soczyste , jest zajebiste i w porównaniu do poprzednika jest ten zielony aftertaste jak pisze kolega niżej , też miałem takie odczucie. Mało gazu , jest niska goryczka ale ją czuć. Nic nie grzeje , nic nie drapie jak dla mnie . Idealne piwo , tak samo jak poprzednik , to mi się wydaje delikatnie bardziej soczyste. Oba są genialnymi piwami i jest się czym chwalić na cały świat. Warka 21,06,2019 brawa dla AleBrowaru. Piwo idealne w smaku .
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 10, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2018-11-20 23:16:08
Piwo o intensywnie owocowym aromacie. Mnóstwo owoców tropikalnych oraz cytrusów. Mango, papaja, marakuja, ananas. Obłęd.

Piwo zmętnione, pomarańczowe, o trwałej, niezbyt obfitej jednak pianie ale bardzo gęstej, kremowej i długo pozostającej na powierzchni piwa. Biała, drobno i średnio bąbelkowa.

W smaku powtórka z aromatu - intensywnie, bardzo mocno owocowo w podobnym charakterze. Piwo jest gładkie, nisko nasycone CO2, pomimo ekstraktu - sprawiające wrażenie lekkiego. Słodowość i pełnia co najwyżej średnia. Prym wiedzie chmiel. Goryczka - średnio intensywna. Leciutko drapiące w gardło od chmielu i pozostawiające łodygowo, roślinny, "zielony" aftertaste.

Wspaniałe piwo. Najlepsze Double IPA w Polsce oraz najlepsze Double Vermont IPA w Polsce jeśli o takim stylu mówić można. Zaryzykuje stwierdzenie że jest to też najlepsze piwo Ale Browaru. Mega owocowe, soczyste, gładkie, soczkowe, o średnio intensywnej goryczce i perfekcyjnie ukrytym alkoholu i zdradzieckiej pijalności. Wad brak. Bardzo dobrze smakowało troszkę świeższe na WFP, równie dobrze smakuje z butelki.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010