AleBrowar Crazy Mike
AleBrowar Crazy Mike
AleBrowar Crazy Mike
Imperial IPA
% alk. 9.0
Blg 20.0
IBU 100
5903364108359


Cześć, nazywam się Mike, mam 100 IBU, jestem Hopheadem, to oznacza, że skopię twoje dupsko chmielem! Skopię je dokładnie na miękko bez litości. Zapamiętasz mnie i moje jasne wytrawne mocne double IPA po wsze czasy.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Pszeniczny, Wiedeński, Carapils, Zakwaszający; chmiel: Cascade, Citra, Chinook, Centennial, Columbus; dodatki: Candi White Sugar; drożdże: US-05.
Dodał: Browariusz - 2014-06-02 11:56:01

Oceny

Użytkownicy 8,08 / ilość: 184
Goście 4,96 / ilość: 278
średnia 6,2/10 / ilość: 462

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Thesloma

2018-01-26 14:33:07
Zapach : słodkie , a mianowicie mocno wyczuwalna mirabelka , słodziutka i dojrzała , delikatne cytrusy do tego

Smak : Jest gorycz która się przez cały język smukle przesuwa wraz z mirabelką która pojawia się wraz z goryczą , jest też delikatnie żywiczne czy cytrusowe na końcu języka.

Naprawdę dobrze zbalansowana Double IPA , szczerze to goryczka nie jest męcząca , a dość przyjemnie zbalansowana ze słodyczą. Ogółem jeden główny posmak mirabelki może niektórych męczyć po jakimś czasie , choć bardzo przyjemne piwo , interesujące i zarazem zdradliwe jak na taki woltaż który jest wspaniale ukryty.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Gość

2017-08-03 23:27:31
Naprawdę świetne piwo. Jak nie lubię za bardzo piw, ani nigdy nie byłam smakoszem, tak te od razu przypadło mi do gustu pomimo goryczy. Ta gorycz zresztą nie przeszkadza w wypiciu nawet kilku takich piw. Cena jak najbardziej warta smaku.

Chrisrks

2017-07-02 17:55:33
Jest moc.Jest siła.Goryczka na odpowiednim poziomie.Konkretna,ale przyjemna.Czuć oczywiście lekko alko,szczególnie w smaku,nie dominuje jednak nad pięknym karmelowo,trawiasto,owocowym bukietem owoców tropikalnych,cytrusów.Piwo wypełnia podniebienie,jest gęste,wykleja gębę swoją treścią.Bezkompromisowe!Aromat trochę monotonny,smak nadrabia resztę.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )

Gość

2017-06-11 21:55:12
Pozycja obowiązkowa bo to jest kolejna bardzo mocna IIPA na polskim rynku ale to nie jest piwo w top 3.

Ciężki ładunek,Imperium, Jumbo, Winchester. Ciężko je ułożyć w jakiejś kolejności. To piwo nie jest daleko za nimi. Najbliżej mu do winchestera profilem. Dobrze, że mamy tyle dobrych piw na rynku.

Znakomite i nie ma co pisać o poszczególnych cechach to napiszę co mi się nie podoba w piwie wartym oceny 8-8,5. Jak na IIPA chciałbym chociaż cienia ciała nasłodko, dojrzałej mirabelki, w tle. To niekonieczne w tym stylu ale odróżnia zakładowy ładunek na tyle, że ląduje w topce. Chciałbym trochę z chmielu dostać po dupie również aromatem i różnorodnością jednak bogatszą a nie równym brutalnym wpierdolem. Wciąż lubię i szanuję. Chciałbym też troszkę pianki i wysycenia a majk się nie p... i nie jest gazowany a piankę to se używaj do golenia jajek pedale.

Jest wniosek. Crazy mike ma swój styl więc jednak ląduje w top 3 z pozostałymi 4 piwami razem. Bo wszystkie mają na szczęście cechy, które je odróżniają a co je łączy to przyjemność z jaką się je pije.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010