Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
« Nepomucen Smoke Wędzone drewnem jabłoni | Palatum Mangus »
AleBrowar & Σόλο (Solo) Virgin Batch
AleBrowar & Σόλο (Solo) Virgin Batch
Imperial Brown Ale
% alk. 7.5
Blg 18.0
brak kodu
Imperial Brown Ale z AleBrowaru uwarzony w kooperacji z greckim browarem Σόλο (Solo).

Skład: woda; słody: pale ale, monachijski II, Caramunich III, Caraaroma, Cara Special III, czekoladowy, melanoidynowy, pszeniczny, zakwaszający; chmiele: Chinook, Simcoe, Willamette, Columbus; drożdże US-05
Dodał: risik - 2017-10-11 08:34:19

Oceny

Użytkownicy 7,38 / ilość: 8
Goście 7 / ilość: 1
średnia 7,33/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Shinodin
2017-08-11 17:16:05

Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, pozostawiająca szczątkowy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa z jaśniejszymi przebłyskami, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu mocne nuty karmelowe, palone klimaty i dużo słodowych aromatów, daleko w tle na granicy autosugestii kawa i czekolada. W smaku słodkie, karmelowe i chlebowe, paloność przez chwilę gości na kubkach smakowych, dobra kontra kwaskowa, goryczka tylko iluzoryczna, po ogrzaniu subtelnie wyczuwalne wonie alkoholowe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta w srebrno-czarnej kolorystyce, graficznie ubogo, w miarę dobrze opisana. Warka 24.09.2017. Poprawny Imperialny Brown Ale, podoba mi się dobra kontra kwaskowa i paloność, która charakteryzuje ten styl, karmelu również jest tu pod dostatkiem. Ciekawa propozycja, niemniej jednak nie zachwyca jakoś bardzo, pijalność na stosunkowo wysokim poziomie, ale żebym jeszcze do niego wrócił...nie sądzę. 7 z mojej strony powinno być sprawiedliwą oceną.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

oranjefan
2017-05-12 22:52:35

Aromat pół-słodki, karmelowo czekoladowy. Trudno powiedzieć coś więcej w zasadzie. Słodka mleczna czekolada, karmel, toffee, nuta orzechów w tle.

Piwo o brązowej barwie (a to niespodzianka), mocno opalizujące. Pod światło rzuca ciemno burszytnowe refleksy. Piana obfita, beżowa, drobno i średnio pęcherzykowa która ma tendencje do brzydkiego dziurawienia się. Nie mniej jednak opada powoli i bardzo ładnie zdobi szkło.


Piwo pół-wytrawne, o średnim wysyceniu dwutlenkiem węgla i zaskakująco niskiej słodowej pełni. W smaku kawowe nieco na sposób kawy zbożowej. Poza tym posmaki karmelowe, oraz nuty ciemnego pieczywa i mocno przypieczonej skórki od chleba. Wyraźna też kwaskowatość, która pojawia się przy finishu i pozostaje długo po goryczce. Goryczka wysoka, lekko zalegająca. Aftertaste jak wspomniałem kwaskowaty i gorzki.

Dziwne piwo sobie AleBrowar wybrał na start. Baradzo dobre, przyjemne, acz nudne.
Oceny tego użytkownika: 9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 10 )

Barbarossa
2017-05-04 13:00:34

Lekkie, kwaskowate, karmelowe, dobre piwo.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
« Nepomucen Smoke Wędzone drewnem jabłoni | Palatum Mangus »
wykonanie choruzy.pl © 2010