AleBrowar Sweet Geek
AleBrowar Sweet Geek
AleBrowar Sweet Geek
% alk. 4.7
Blg 14.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Breakfast Milk Stout. To piwo uwarzyliśmy na 5 edycję Beer Geek Madness. Nie trzeba bo spożywać łyżeczką, ale ma coś z porannego menu. Może dlatego, że dodaliśmy do naszego Milk Stouta płatki czekoladowe. Śniadanie nigdy nie było tak pyszne!
Dodał: Shinodin - 2017-06-21 08:13:49

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 12
Goście 10 / ilość: 1
średnia6,77 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Grzegorz_J
starstarstarstarstar
2017-10-25 20:23:16
Warka do 04-11-17
Wygląd. Barwa Ciemnobrunatna, nieprzejrzyste. Piana dość trwała redukuje się do cieńkiej warstewki słabo oblepiając szkło.
Aromat. Mleczna czekolada, rodzynki w tle kawa i kokos.
Smak. Delikatna czekoladowa słodycz i odrobina kawy, szybko skontrowana owsianą kwaskowatością. W tle rodzynki i może suszona śliwka. Goryczka dość wyraźnie zaznaczona.
Gładkie i pijalne, ale odrobinę mało w nim ciała.
Dobre i warte spróbowania bo inne, ale mnie nie zachwyciło. Czegoś w nim brakuje. Może tego, że jest tam wiele wszystkiego, ale tak naprawdę to wszystkiego jest mało.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-06-16 14:59:09
Smak : jest gładkie choć za mało ciała jest deserowe , słodkie , czekoladowe , kawowe z subtelną gorzkością jakby od kawy.


Piwo ciekawe bo dużo tutaj składników , choć jak wspominałem za mało ciała , warte zdecydowanie spróbowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar
2017-05-19 00:20:44
Piwo dobre, ale moim zdaniem jest zbyt delikatne. Płatki zbożowe i laktozę czuć, brakuję niestety trochę ciała/słodyczy z ekstraktu. Ciekawy pomysł, oby był rozwijany przez browar. Może jakaś imperialna wersja w przyszłości? 16 plato mogłoby robić robotę :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-05-15 20:56:33
Piana słabej jakości, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, subtelnie otaczająca ścianki szkła, średnio-szybko opadająca, lacing na poziomie praktycznie zerowym. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, dość mocno zmętnione. W zapachu nuty kawowe i czekoladowe, płatki owsiane, laktoza, mleko, takie klimaty, trochę paloności. W smaku słodziutkie, bez bardziej wyraźnej goryczki, słaba kontra kwaskowa, elementy jakby wędzonki, palone aromaty utrzymują się jakiś czas na podniebieniu, suszone owoce, rodzynki, mleczne klimaty, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta jak zawsze w ich przypadku świetnie wykonana graficznie i bardzo dobrze opisana. Warka 04.11.2017. Ciekawa wariacja na temat milk stouta, śniadaniowe dodatki są naprawdę nietypowe, ale oprócz słodyczy i paru niewyraźnych posmaków, to niewiele się tutaj dzieje. Czy wypiłbym to piwo do śniadania? Myślę, że tak, gładka tekstura zachęca do tego, ale żeby coś więcej...nie zachwyciłem się, mocna 6 to wszystko co mogę zaproponować. Sweet Geek ląduje raczej w drugiej połówce mojej klasyfikacji wyrobów AleBrowaru.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.