AleBrowar Single Hop IPA Chinook
AleBrowar Single Hop IPA Chinook
AleBrowar Single Hop IPA Chinook
% alk. 6.2
Blg 16.0
5907222039373addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez AleBrowar.
Jedno piwo, jeden chmiel. W tym India Pale Ale użyliśmy amerykańskiej, nowofalowej, wysokogoryczkowej odmiany Chinook. Słynie ona z grejpfrutowej goryczki, cytrusowo-żywicznych nut oraz delikatnie ziołowego charakteru.
Skład: woda, słody (pale ale, pszeniczny, wiedeński, Carapils, zakwaszający), chmiel Chinook, drożdże Safale US-05.
Dodał: Barcelonismo - 2018-07-09 08:11:15

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,5 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-07-10 14:48:32
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty kwiatowe, zbożowe i karmelowe akcenty, subtelna żywica, podbudowa słodowa, nie są to jednak wyraźne aromaty. W smaku kwiatowe wonie nadal obecne, goryczka dość zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, sporo zboża, w tle cytrusy(grapefruit na czele) wraz z żywicą, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Alebrowaru, etykieta w fioletowej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 20.12.2018. IPA na jednym chmielu w tym przypadku Chinooku na pewno nie jest sesyjna, grapefruitowa goryczka pochodząca od tej odmiany daje przez dłuższy czas o sobie znać kubkom smakowym, przez co pijalność nie stoi na najwyższym poziomie. Efekt orzeźwienia zadowalający. Piwo porównywalne do pierwszego wyrobu z tej serii czyli Cashmere, mniej aromatyczne za to bardziej goryczkowe. Suma sumarum wystawiam 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.