AleBrowar Pear Time
AleBrowar Pear Time
AleBrowar Pear Time
% alk. 5.0
Blg 12.0
5907222039168addbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez AleBrowar.
Żaden ze mnie kowboj, ale rekord baru jest mój! I nie mówię tu tylko o gruszkowym, rodeo. Na pewno pomogła niższa zawartość alkoholu i doskonały balans na linii słodycz-goryczka, ale nikt nie umoczył wąsa w Pear Pale Ale z AleBrowaru, szybciej niż ja.
Sugerowana temperatura serwowania 7-9°C.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-04 11:11:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6,15 / ilość: 13
Goście 7 / ilość: 1
średnia6,21 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
bartoolino
starstarstar
2018-06-06 21:37:40
Piana wysoka, zapach dość intensywny wyczuwalna gruszka. Piwu brakuje wyrazistości smaku i jak dla mnie lekkiej kwasowości. wyczuwalna spora goryczka jak na taki gatunek. Gaz znika zbyt szybko z tego piwa co jak dla mnie jest wadą. Na sprobowanie jednorazowe jest ok. Moja ocena ogolna to 6
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2018-06-01 00:53:27
Waraka : 10/10/2018

Barwa: jasny mleczny, nie przejrzysty
Piana: obfita, drobna, mocno oblepiająca
Aromat: z butelki: delikatna gruszka, owocowe, ze szkła : tło gruszkowe, chmiele ;
Smak : mocno nagazowane , ucieka z butelki, czuć gruszkę , jednak ta gruszka w połączeniu z chmielami tworzą sporą gorycz , goryczka w kierunku chmielu przełamane lekką owocowością , piwo specyficzne nie dla każdego
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-05-31 18:04:57
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu wyraźne nuty soczkowe, gruszka w tle, sporo owoców, drożdżowe i zbożowe klimaty, karmelowe klimaty, pachnie jak vermont. W smaku to się potwierdza, soczkowość dominuje, gruszka jako aktor drugoplanowy, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, słabsza kontra kwaskowa, chmielowe klimaty, wysycenie na dość wysokim poziomie. Kapsel od Alebrowaru, etykieta w jasnej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, wyczerpująco i dokładnie opisana. Warka 10.10.2018. Pale Ale o podłożu New England IPA, całkiem treściwe i smaczne, gruszka nie jest co prawda komponentem wiodącym, ale to wcale nie przeszkadza w doznaniach smakowych. Taki lżejszy Vermont, wysoce pijalny, dobra, solidna robota Alebrowaru, w mojej opinii to solidna 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2018-01-13 10:20:11
Pierwsze po pierwsze, to radzę otwierać nad zlewem, nie miłe zaskoczenie było. No gdyby nie przegazowanie, to wygląda całkiem ciekawie, i jak raz te pływające śmieci mnie nie odrzuciły, bo to są, (chyba?) resztki z gruszki. Czyli grucha będzie. W zapachu jest już całkiem ładnie, słodko, gruszkowo, estrowo. W smaku jest to niezupełnie oddane. Bo jak można było by się spodziewać słodkiego piwa, tak nie było. Było całkiem wytrawnie, kwaśnie, a momentami, ale to chyba tylko dla mnie nawet pochodzące pod motywy gose. Bardzo dziwny smak. Nie to że jest on zły, tylko jakoś nie uderza w moje gusta.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.