AleBrowar Let`s Surf
AleBrowar Let`s Surf
AleBrowar Let`s Surf
% alk. 2.8
Blg 9.0
5907222039892addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez AleBrowar.
Mamy zajawkę na orzeźwienie.
Piwo niepasteryzowane i niefiltrowane.
Skład: woda, słody (jęczmienny, pszeniczny, owsiany), płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele (Chinook, Centennial BBC), drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2019-08-11 09:54:16

oceny Oceny

Użytkownicy 6,92 / ilość: 13
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,92 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-11-18 15:26:20
Piana biała, gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa idąca w stronę białego, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu eleganckie nuty cytrusowe, egzotyczne klimaty, lekka zbożowość oraz ciasteczka , podbudowa słodowa. W smaku owoce nadal są aktualne, ale jakby za lekką mgłą, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, sesyjny charakter psuje jednak w mojej opinii zbyt wysokie wysycenie, ciężko przelać piwo z butelki do szkła. Kapsel od Alebrowaru, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 23.03.2020. Ciekawe, intensywne w aromacie podwójnie chmielone sesyjne Pale Ale. Pomimo niskiego woltażu cytrusy i egzotyka są wyczuwalne dość wyraźnie. Niestety przeszkadza mi te wysycenie, piana wręcz wylewa się ze szkła, a i pijalność oraz co za tym idzie sesyjności lecą w dół. Doceniam smak i aromat, wysycenie do poprawy. Ode mnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2019-08-21 19:18:00
Aromat bardzo orzeźwiający. Cytrusy, ale też owoce tropikalne. Piana obfita, drobnopęcherzykowa. Jasno żółte, takie trochę cytrynowe, jest mętne. No w aromacie jest fajnie owocowo. No w smaku już jest trochę słabiej. Jest trochę pusto w smaku. Piwo dobrze się pije. Znika wręcz ze szkła. Wysycenie średnie, w stronę wysokiego. No wiadomo jest to ekstrakt 9, ale jest wodniste. Piwo smakuje jak taka lemoniada chmielowa. Nie jest za słodkie, a to za sprawą lekkiej kwaśności, która jest na podniebieniu. Goryczka słaba. Mega lekkie piwo.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.